Festiwal szachowy "Szachy łączą pokolenia"
15.30 – Turniej Masters, Open A – I runda
9.30 – Turniej Open B, C, D – I runda
15.30 – Turniej Masters, Open A, B, C – II runda
9.30 – Turniej Open D – II runda
9.30 – Turniej Open B, C – III runda
15.30 – Turniej Masters, Open A – III runda
14.30 – Turniej piłkarski do lat 12 – stadion
16.30 – Mecz piłkarski szachiści powyżej 50-lat kontra szachiści poniżej 12 lat (6 osobowe) – „Piłka nożna łączy pokolenia” – stadion
18.00 – Pokaż żywych szachów – Rynek
19.00 – Otwarcie Festiwalu „Szachy w Ustroniu łączą pokolenia” – występ zespołu Tekla Klebetnica – Rynek
9.30 – Turniej Open D – III runda
9.30 – Turniej Open B, C – IV runda
15.30 – Turniej Masters, Open A – IV runda
11.30-18.00 – Dzień Wojska Polskiego – Park obok Amfiteatru
9.30 – Turniej Open D – IV runda
9.30 – Turniej Open B, C – V runda
9.30 – Turniej Open E, F, G – I, II runda
10.00 – Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – imprezy organizowane przez WORD – konkursy z bezpieczeństwa ruchu drogowego – Dom Wypoczynkowy Nauczyciel
15.30 – Turniej Masters, Open A – V runda
16.00 – Symultana – Rynek
18.00 – Szachiści tańczą w Ustroniu: nauka tańca połączona z dyskoteką z RADIEM 90 (lata 1960-1970)
9.30 – Turniej Open D – V runda
9.30 – Turniej Open B, C – VI runda
9.30 – Turniej Open E, F, G – III i IV runda
10.00 – Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – imprezy organizowane przez WORD – konkursy z bezpieczeństwa ruchu drogowego – Dom Wypoczynkowy Nauczyciel
11.00 – Symultana – Rynek
15.30 – Turniej Masters, Open A – VI runda
16.00 – Symultana – Rynek
18.00 – Szachiści tańczą w Ustroniu: nauka tańca połączona z dyskoteką z RADIEM 90 (lata 1971-1990)
9.30 – Turniej Open D – VI runda
9.30 – Turniej Open B, C – VII runda
9.30 – Turniej Open E, F, G – V i VI runda
11.00 – Symultana – Rynek
15.30 – Turniej Masters, Open A – VII runda
16.00 – Symultana – Rynek
18.00 – Szachiści tańczą w Ustroniu: nauka tańca połączona z dyskoteką z RADIEM 90 (lata 1991-2010)
9.30 – Turniej Open D – VII runda
9.30 – Turniej Open B, C – VIII runda
9.30 – Turniej Open E, F, G – VII i VIII runda
15.30 – Turniej Masters, Open A – VIII runda
16.00 – Symultana – Rynek
16.00 – Rajd pieszy szachistów – zbiórka Rynek
18.00 – Szachiści tańczą w Ustroniu: nauka tańca połączona z dyskoteką z RADIEM 90 (lata 2011-2022)
9.30 – Turniej Open B, C – IX runda
9.30 – Turniej Masters, Open A – IX runda
9.30 – Turniej Open E, F, G – IX runda
15.00 – Ogólnopolskie Mistrzostwa Polski:
- Górników
- Energetyków
- Kolejarzy
- Nauczycieli
19.00 – Zakończenie – Amfiteatr
10.00 – Turniej szachowy Mokate
16.30 – Mecz szachowy Pokoleń
9.30 – Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich
9.30 – Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich