Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wkrótce

Ekologiczny styl życia to już nie moda, to konieczność i wymóg współczesności. 7 Międzynarodowe Targi Ekostyl 2019 Zdrowej Żywności, Stylu Życia i EKOrodziny 15 – 17 listopada w Bielsku – Białej

data rozpoczęcia:
15.11.2019 10:00
data zakończenia:
17.11.2019 18:00
miejsce:
adres:
Hala Widowiskowo-Sportowa pod Dębowcem, przy ul. Karbowej 26
Ekologiczny styl życia to już nie moda, to konieczność i wymóg współczesności.  7 Międzynarodowe Targi Ekostyl 2019 Zdrowej Żywności, Stylu Życia i  EKOrodziny 15 – 17 listopada   w Bielsku – Białej Ekologiczny styl życia to już nie moda, to konieczność i wymóg współczesności. 7 Międzynarodowe Targi Ekostyl 2019 Zdrowej Żywności, Stylu Życia i EKOrodziny 15 – 17 listopada w Bielsku – Białej

Bardzo  oczekiwane w regionie wydarzenie, Targi EkoStyl mają na celu propagowanie idei ekologicznego stylu życia. Dlatego od lat na targach pojawiają się producenci zdrowej żywności, ekologicznych ubrań, kosmetyków, a także produktów i usług wspierających zgodny z naturą styl życia, a także lokalni wytwórcy i rzemieślnicy, ludzie z pasją i niezwykłymi pomysłami.

Prezentowane na targach ekoprodukty to wyroby najwyższej jakości, producenci wyrobów ekologicznych mają na względzie dobro człowieka i działania długofalowe – czyli zdrowie klientów, innowacyjność, troskę o zachowanie czystości planety.

Targi EKOstyl od lat cieszą się wysoką frekwencją odwiedzających targi konsumentów, a także rosnącym zainteresowaniem przedstawicieli ekobranży.

Najbliższa edycja zapowiada się rekordowo, do dyspozycji zwiedzających będzie aż 320 różnorodnych stoisk, oferujących zarówno zdrową żywność,  jak i usługi ekologiczne, prozdrowotne, doradztwo dietetyczne. Pojawią się wystawcy nie tylko z Polski, ale również z Austrii, Czech, Rumunii, Bułgarii, a także Litwy i Ukrainy.

W bogatej ofercie wystawców dużą część stanowią  certyfikowane i tradycyjne wyroby producentów żywności organicznej –  jak produkty zbożowe, wędliny, nabiał, przetwory owocowe i warzywne, miody i bakalie i inne.

Pojawiło się też wiele nowych, atrakcyjnych produktów, m. in. oparte o polski patent doskonałe środki czystości i naturalne kosmetyki  dla dorosłych i dla dzieci,  wegańskie ekokosmetyki i suplementy, ziołowe syropy, ekologiczne przyprawy i wina, ekodywany z wełny i jedwabiu z Ukrainy i wiele innych. Można też będzie poznać prezentowane na targach nowoczesne sposoby diagnostyki, rehabilitacji, zabiegi antiage.

Targom towarzyszy atrakcyjny program wydarzeń, takich jak:

STREFA  Porad Dietetycznych i Zdrowotnych specjalna ekspozycja, na której prezentują się specjaliści ze sprawdzonymi, skutecznymi produktami i terapiami dla zapewnienia zdrowia, podniesienia jakości i komfortu życia

KONFERENCJA :  „Zdrowie w zasięgu ręki” – z udziałem uznanych specjalistów i doświadczonych naturoterapeutów  - która odbędzie się w dniu 16 listopada 2019, od godz. 10.45 w Sali Konferencyjnej w Hali na terenie targów, na I piętrze. Obowiązuje rejestracja dostępna na stronie targów www.targiekostyl.pl

WYKŁADY, Prelekcje i Warsztaty – w sali konferencyjnej na terenie targów.

STREFA Pokazów Kulinarnych –  tematyczne pokazy przygotowania potraw Kuchni śródziemnomorskiej, bałkańskiej, węgierskiej, oczywiście i Polskiej, w tym świątecznej połączone z degustacją potraw.

Pokazy będą wykonywać uznani kucharze oraz autorytety kulinarne.

STREFA Kulinarna Polskiej Ekologii – dania Kuchni polskiej z produktów ekologicznych. Pokazy i degustacje.

STREFA dla EKOrodziny – odzież z lnu , wełny, i bawełny, naturalne środki czystości, kosmetyki lecznicze, pielęgnacyjne bezpieczne produkty dla dziecka i zabawki.

EKOPRZEDSZKOLE – w którym  będzie można pozostawić swoje pociechy na czas zwiedzania targów  pod fachowym okiem wykwalifikowanej kadry, która będzie promować  w formie warsztatów zachowania ekologiczne u najmłodszych targowych gości.                

Oferta targów skierowana jest zarówno do profesjonalistów  poszukującym kontaktów  biznesowych i nowinek w branży, jak i do szerokiego grona świadomych konsumentów – dbających o zdrowie własne i swoich bliskich. Na targach z okazji zbliżających się Świąt będzie można dokonać „zdrowych zakupów” oraz  zaopatrzyć się w niebanalne, oryginalne podarunki świąteczne.

 Informacje targowe w pigułce.

  • Targi odbędą się w Bielsku – Białej, w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem, przy ul. Karbowej 26,
  • Będą udostępnione do zwiedzania: codziennie od godz. 10.00 do 18.00.
  • Bilet wstępu jest w cenie 5 zł. Grupy zorganizowane – wstęp na targi bezpłatny.
  • E-bilet -  bezpłatne wejście na targi. Można go pobrać ze strony internetowej targów, wydrukować i  okazać w punktach kasowych, gdzie jest wymieniony na bezpłatną wejściówkę.
  • Zapewniamy dogodny dojazd i bezpłatne parkingi w bezpośrednim sąsiedztwie Hali.

Organizatorem targów jest Biuro promocji i Wystaw Astra. Więcej informacji na: www.targiekostyl.pl.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia targów EKOstyl 2019.

pod patronatem
Zobacz również: