Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wkrótce

SAMOWYSTARCZALNE DZIELNICE – KONSULTACJE SPOŁECZNE - OS. PODGÓRZE

data rozpoczęcia:
29.03.2023 11:00
miejsce:
adres:
łąka za garażami przy ul. Morcinka w Cieszynie
SAMOWYSTARCZALNE DZIELNICE – KONSULTACJE SPOŁECZNE - OS. PODGÓRZE SAMOWYSTARCZALNE DZIELNICE – KONSULTACJE SPOŁECZNE - OS. PODGÓRZE

Burmistrz Miasta Cieszyna zaprasza na konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania terenów zielonych trzech terenów: Marklowic, os. Podgórze i ulic Błogocka-Mickiewicza-Hallera, które odbędą się odpowiednio 27, 29 i 31 marca o godz. 11:00.

Celem konsultacji jest utworzenie projektu koncepcyjnego zintegrowanych funkcjonalnie i przestrzennie oznaczonych obszarów zielonych z utworzeniem na nich miejsc integracji i spędzania czasu wolnego. Miejsca te będą wyposażone w elementy małej architektury. Działania są realizowane dla celów projektu projektu „Opracowanie koncepcji programowych oraz dokumentacji projektowych w ramach przedsięwzięcia Samowystarczalne dzielnice – uspołecznione działania zielone”.

Spotkanie dotyczące terenów zielonych w Marklowicach skupi się na działaniach w obrębie lasku przy orliku i terenie OSP przy ul. Zagrodowej 2. Miejscem spotkania, które zaplanowane jest na 27 marca (poniedziałek) o godz. 11:00 będzie właśnie Orlik Cieszyn-Marklowice przy ul. Frysztackiej.

Konsultacje na temat zagospodarowania terenów zielonych osiedla Podgórze odbędą się 29 marca (środa) o godz. 11:00. Miejscem spotkania będzie łąka za garażami przy ul. Morcinka w Cieszynie.

Ostatnie z trzech spotkań konsultacyjnych dotyczyć będzie terenów w obrębie ulic Błogocka, Mickiewicza i Hallera. Wszystkie osoby zainteresowane tym tematem zapraszamy 31 marca (piątek) o godz. 11:00 do Parku Kasztanowego przy ul. Sikorskiego w Cieszynie.

Nie możesz wziąć udziału w konsultacjach, a chcesz się wypowiedzieć na temat zagospodarowania terenów zielonych w tych obszarach? Napisz maila na media@um.cieszyn.pl

Zobacz również: