Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wkrótce

Pocztówka do Anioła - wystawa pokonkursowa

data rozpoczęcia:
16.03.2022 16:00
miejsce:
adres:
Galeria Ceglana Domu Narodowego
Pocztówka do Anioła - wystawa pokonkursowa Pocztówka do Anioła - wystawa pokonkursowa

Soroptimist International Klub w Cieszynie i Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy" zapraszają na wystawę pokonkursową "Pocztówka do Anioła - namaluj soje marzenia". Wystawa dostępna od 16 do 25 marca 2022 r. w Galerii Ceglanej na parterze Domu Narodowego w godzinach pracy Cieszyńskiego Ośrodka Kultury.

"Pocztówka do Anioła - namaluj swoje marzenia" to tytuł konkursu plastycznego, który odbył się w ramach kontynuacji "Balu Aniołów” - wieloletniego projektu Międzynarodowej Organizacji Soroptimist International Klub w Cieszynie. Formuła konkursu plastycznego, umożliwia realizację projektu w warunkach pandemii oraz pozwala dzieciom na uczestniczenie w corocznym wydarzeniu pomimo sytuacji epidemiologicznej. Zaproszenie dzieci do udziału w konkursie plastycznym przeprowadzonym w czasie zajęć w szkołach i ośrodkach, zaowocowało licznymi, wyjątkowymi pracami. Powstanie tych prac wynika zarówno z zaangażowania dzieci, jak również ich opiekunów i nauczycieli. Bardzo dziękujemy!

Dzięki staraniom Klubu o pozyskanie funduszy (m.in. środki własne Klubu, dofinansowanie w ramach otwartego konkursu Urzędu Miasta w Cieszynie, darowizny) dzieci otrzymały materiały do wykonania prac i upominki.Partnerstwo Cieszyńskiego Ośrodka Kultury Dom Narodowy w Cieszynie umożliwia publiczne zaprezentowanie prac na wystawie. Zapraszamy do odwiedzenia Wystawy!

pod patronatem
Zobacz również: