Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wkrótce

Otwarcie Sezonu uzdrowiskowego

data rozpoczęcia:
23.06.2023 14:00
data zakończenia:
25.06.2023 18:00
miejsce:
adres:
różne miejsca, szczegóły na plakatach
Otwarcie Sezonu uzdrowiskowego Otwarcie Sezonu uzdrowiskowego

Opis

Witajcie w Ustroniu – urokliwym kurorcie położonym w malowniczych Beskidach. Od 23 do 25 Czerwca nasze miasteczko wypełnia wyjątkowa atmosfera, pełna entuzjazmu i oczekiwania. Dlaczego? Dlatego, że nadszedł weekend, w którym odbywa się uroczyste Otwarcie Sezonu Uzdrowiskowego a Ustroń Otwiera się na Lato!

23 czerwca:
Miejsce: Park kuracyjny
14.00 – Holi Święto Kolorów – Kolorowa ceremonia, podczas której uczestnicy rzucają na siebie barwny proszek, tworząc radosną atmosferę i pełną pozytywnej energii.

Miejsce: Amfiteatr, ul. Parkowa
20.30 – Legendy Rock’a Symfonicznie – Koncert z udziałem Artis Symphony Orchestra pod batutą Jean-Claude’a Hauptmanna, wraz z artystami takimi jak Wojciech Cugowski, Iwona Loranc, Marta Kaczmarczyk, Karolina Kidoń, Natalia Bukowska, Aleksy Zawistowski, Radek Stojda i Zbigniew Bałdys. Bilety dostępne w cenie 60 zł.

24 czerwca:
OTWARCIE SEZONU UZDROWISKOWEGO
Miejsce: Sanatorium “Równica”, ul. Sanatoryjna
13.30 – Koncert Miejskiej Orkiestry Dętej Miasta Kalety pod batutą M. Lisieckiego.

14.00 – Wymarsz korowodu – Kolorowy korowód wyrusza ulicami miasta, w towarzystwie dźwięków orkiestry dętej, tworząc radosną atmosferę i zapowiadając nadejście Otwarcia Sezonu Uzdrowiskowego.

Miejsce: Amfiteatr, ul. Parkowa
15.00 – Uroczyste Otwarcie Sezonu Uzdrowiskowego – Wartościowe koncerty zaplanowane na to wyjątkowe wydarzenie obejmują laureatów konkursu “Głos Ziemi Cieszyńskiej”, występy Tekli Klebetnica, Zespołu Pieśni i Tańca Kalety wraz z Orkiestrą Dętą oraz zespół Aranyszalma Néptáncegyüttes z Hajdúnánás.

USTROŃ OTWIERA SIĘ NA LATO
19.30 – KONCERTY: Patryk Demkowski i Zespół Lombard – Wieczorny koncert na amfiteatrze, podczas którego publiczność będzie mogła cieszyć się występami Patryka Demkowskiego i zespołu Lombard.

22.00 – KRĄG TANECZNY w PARKU KURACYJNYM – Integracyjne tańce w Parku Kuracyjnym przy dźwiękach zespołu Aranyszalma Néptáncegyüttes zapewniając radość i świetną atmosferę.

25 czerwca:
Miejsce: Rynek Miejski
11.30 – Spektakl dla dzieci “Wymieciona Dżungla” – Wesoła i interaktywna historia dla najmłodszych, która dostarczy im mnóstwo zabawy i śmiechu.

12.30-18.00 – Zabawa z DJ’em Adacho

pod patronatem
Zobacz również: