Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wkrótce

Koncert: „Otwórz serce dla seniora”

data rozpoczęcia:
14.02.2024 18:00
data zakończenia:
14.02.2024 20:00
miejsce:
adres:
Teatr im. Adama Mickiewicza, Plac Teatralny 1
Koncert: „Otwórz serce dla seniora” Koncert: „Otwórz serce dla seniora”

„Otwórz serce dla seniora” – Monika Kuszyńska

W najbardziej zakochanym dniu roku, w Walentynki, Fundacja Zdrowia Śląska Cieszyńskiego zaprasza na charytatywny koncert Moniki Kuszyńskiej. Wyjątkowy recital znanej piosenkarki dedykowany jest seniorom oraz Oddziałowi Geriatrycznemu Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Zebrane środki zostaną przeznaczone na jego doposażenie.

 Koncert wokalistki odbędzie się w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie, 14 lutego 2024 r. o godz. 18.00. Bilety w cenie 40 zł, 70 zł i 100 zł dostępne w kasie teatru oraz on-line https://bilety.teatr.cieszyn.pl

Monika Kuszyńska - piosenkarka i autorka tekstów, (solistka grupy Varius Manx). Jej debiutancki album, zatytułowany „Eta”, był siódmym w dorobku zespołu, uhonorowanego w tym czasie brylantową płytą. Do największych przebojów Moniki należą : „Moje Eldorado”, „Maj”, „Bezimienna”. Kolejne lata to udział w programie "Bitwa na głosy" czy występ na festiwalu w Opolu z piosenką "Ocaleni", będącą pierwszym singlem z jej debiutanckiej solowej płyty. Album "Ocalona" ukazał się 12 czerwca 2012 r. W 2015 roku reprezentowała Polskę w 60 Konkursie Piosenki Eurowizji oraz w tym samym roku ukazała się Jej książka „Drugie życie”

Gramy na rzecz poprawy jakości opieki nad seniorami podczas pobytu w Oddziale Geriatrycznym. Nie może Państwa zabraknąć na tym wyjątkowym koncercie. Zapraszamy.

 

Zobacz również: