Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

ForMy - wystawa fotografii Małgorzaty Fober

data rozpoczęcia:
2020-07-20 00:00:00
data zakończenia:
2020-08-28 00:00:00
miejsce:
adres:
Galeria ARTadres, Rynek 18
ForMy - wystawa fotografii Małgorzaty Fober ForMy - wystawa fotografii Małgorzaty Fober

Już wkrótce zaprezentowana zostanie nowa wystawa fotograficzna w Galerii MCK ARTadres na skoczowskim Rynku. ForMy to wystawa fotografii MAŁGORZATY FOBER, pochodzącej z Cieszyna utalentowanej fotografki, doktorantki na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Otwarcie wystawy on-line już 18 lipca 2020 r. za pośrednictwem kanałów YouTube (https://www.youtube.com/channel/UC9qSHKVr9cV0AaXrqEy3fUA) i Facebook Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” (https://www.facebook.com/pg/integratorskoczow/)!

Możliwość podziwiania wystawy na żywo w Galerii MCK ARTadres będzie dostępna w czasie trwania wystawy, tj. od 20 lipca do 28 sierpnia.

Zapraszamy!

– Miejskie Centrum Kultury „Integrator”.

O artystce: 

Małgorzata Fober urodzona w 1985 roku w Cieszynie. Ukończyła Szkołę Sztuk Pięknych w Zakopanem (2005) i Wydział Rzeźby i Działań Przestrzennych na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu (2012).

W latach 2006–2012 studiowała na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, na Wydziale Rzeźby i Działań Przestrzennych, początkowo w pracowni prof. Wiesława Koronowskiego, a następnie u prof. Kazimierza Raby. Równolegle w ramach zajęć do wyboru studiowała reklamę wizualną i fotografię. W 2012 roku ukończyła studia, realizując rzeźbę dyplomową pod kierunkiem prof. Kazimierza Raby zatytułowaną „Kazanie do ludzi”, która była prezentowana na wystawie „Najlepszych dyplomów wyższych szkół artystycznych” w galerii „Arsenał” ASP Gdańsk’ 2012”.

W 2016 roku rozpoczęła studia doktoranckie na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Artystka zajmuje się obecnie, m.in. fotografią modową, reklamową i artystyczną. Była nagradzana zarówno w krajowych jak i międzynarodowych konkursach fotograficznych.

Organizator: MCK „Integrator”.

 

Zobacz również: