Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wkrótce

FILM DLA KOSMITÓW

data rozpoczęcia:
16.04.2024 16:30
data zakończenia:
16.04.2024 18:00
miejsce:
adres:
Kino "Piast", ul. Ratuszowa 1
FILM DLA KOSMITÓW FILM DLA KOSMITÓW
Polska, 2024, 73`, od lat 7, reż.: Piotr Stasik, wyk.: Ezra Kos, Wiktoria Kącka, Jakub Lipnicki, Jan Peszek, Andrzej Chyra, Magdalena Popławska, Halina Rasikówna i inni.
Przygodowy/Familijny; Bilety: 18,00 zł (norm.); 16,00 zł (ulg. - dla dzieci, uczniów, studentów, rencistów oraz emerytów).
 

Filmowa opowieść dla nastolatków, ale także dla ich rodziców i opiekunów, dla których będzie nie tylko kapsułą czasu przenoszącą ich do własnego dzieciństwa, ale także ukrytą między słowami podpowiedzią, jak zafundować swoim pociechom powrót do analogowego życia.  

Jeremi  jest nastolatkiem i chyba mu się bardzo nudzi. Na co dzień kręci filmiki  do internetu i marzy o tym, żeby być sławnym TikTokerem. Jest na to szansa, bo tata obiecał mu pokazać w wakacje start prawdziwej rakiety , ale zamiast tego Jeremi trafia na wieś pod opiekę nielubianego dziadka. Musi zamieszkać w domku na drzewie, bez prądu i możliwości doładowania telefonu. Pewnego dnia chłopiec dostaje tajemniczą paczkę. Znajduje w niej małego robota, który zaczyna wydawać mu polecenia. Chłopiec ma stworzyć list - film do obcej cywilizacji, który za kilkanaście dni zostanie wysłany w kosmos.

Zobacz również: