Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wkrótce

Festiwal Nauki w Cieszynie - ODWOŁANE!

data rozpoczęcia:
09.03.2020 00:00
data zakończenia:
15.03.2020 00:00
miejsce:
adres:
Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Akademia WSB, ul. Frysztacka 44
Festiwal Nauki w Cieszynie - ODWOŁANE! Festiwal Nauki w Cieszynie - ODWOŁANE!

W dniach od 09-15 marca 2020 r. w murach cieszyńskiego Wydziały Zamiejscowego Akademii WSB odbędzie się XII Festiwal Nauki w Cieszynie. Serdecznie zapraszamy do udziału w przygotowanych wykładach i warsztatach.

Uprzejmie informuję, iż - podejmując działania zapobiegawcze rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV2 - Rektor Akademii WB zdecydowała o zawieszeniu zajęć odbywających się w formie zajęć z bezpośrednim udziałem nauczycieli akademickich i studentów od jutra tj. 12.03.2020 r. przez okres najbliższych dwóch tygodni tj. do dnia 29.03.2020 r. we wszystkich wydziałach i jednostkach dydaktycznych AWSB w tym w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie.

Jednocześnie informujemy, że Akademia WSB dołoży wszelkich starań, aby umożliwić studentom, doktorantom i słuchaczom studiów podyplomowych realizację całego zaplanowanego w tym semestrze programu zajęć i osiągnięcie zakładanych efektów uczenia się. W związku z tym przygotowujemy się do prowadzenia zajęć częściowo w formule on-line i e-learning poprzez platformy edukacyjne.

Wszystkie wykłady zaplanowane w ramach 12 Festiwalu Nauki w Cieszynie zostają odwołane.

Informujemy, że w  okresie do 29 marca 2020 wszystkie działy Uczelni są czynne w dotychczasowych godzinach pracy oraz sprawy będą załatwiane w bieżącym trybie.

 

pod patronatem
Zobacz również: