Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

16. Bieg po Nowe Życie - Online

data rozpoczęcia:
2020-06-21 16:00:00
data zakończenia:
2020-06-21 19:00:00
miejsce:
adres:
Plac B. Hoffa
16. Bieg po Nowe Życie - Online 16. Bieg po Nowe Życie - Online
16. Bieg po Nowe Życie zostaje przeniesiony do przestrzeni wirtualnej. Choć ograniczeń za oknami coraz mniej, musimy pamiętać o uczestnikach naszego wydarzenia, ich bezpieczeństwie i komforcie. Zwłaszcza osób po przeszczepieniu, które są najważniejszym podmiotem Biegu po Nowe Życie.

Dlatego postanowiliśmy przygotować trzygodzinny przekaz “na żywo”, który będzie emitowany na stronach internetowych i społecznościowych współpracujących mediów zarówno tych ogólnopolskich, jak i lokalnych i regionalnych. Stanie się to 21 czerwca w niedzielę, od 16:00 do 19:00. Zobaczymy się także na stronie transplantologia.info i naszym profilu na Facebook’u oraz na publikatorach naszych partnerów medialnych.

Projekt zakłada przygotowanie trzech studiów plenerowych w Wiśle, Warszawie i Wrocławiu – tam zagoszczą osoby wspierające Bieg po Nowe Życie, będą rozmowy z autorytetami polskiej medycyny transplantacyjnej, lekarzami i koordynatorami oraz osobami ze świata filmu, teatru, estrady, sportu i mediów. A osoby po przeszczepieniu? Te połączą się z nami z miejsc w których mieszkają i to na ich udział najbardziej liczymy. Ale oprócz osób po przeszczepieniu łączyć się mogą tak naprawdę wszyscy inni!
Bowiem, od udziału w 16. Biegu po Nowe Życie dzieli nas tylko kilka kroków. Dokładnie 5! Więc pomaszeruj z nami!

Szczegóły - https://transplantologia.info/transplantologia/czas-na-bieg-po-nowe-zycie-online/

oraz 

 www.biegponowezycie.pl
pod patronatem
Zobacz również: