Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

10. URODZINY OX.PL

data rozpoczęcia:
2013-07-27 00:00:00
data zakończenia:
2013-07-27 15:00:00
miejsce:
adres:
Rynek
brak zdjęcia 10. URODZINY OX.PL
Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL ma już 10 lat. Każdy jubileusz jest okazją do podsumowań i podziękowań. Cieszymy się, że mamy tak wielką rzeszę Przyjaciół, dzięki którym możemy informować o bieżących wydarzeniach, pokazywać piękno i bogactwo kulturalne Śląska Cieszyńskiego.

Chcemy podziękować wszystkim, dzięki którym udało nam się doczekać jubileuszu 10-lecia istnienia naszego portalu, dlatego też 27 lipca 2013 roku na skoczowskim Rynku organizujemy nasze 10. urodziny.

Piknik rodzinny pod hasłem „10. Urodziny OX.PL – świętujemy z przyjaciółmi” uroczyście rozpoczniemy o godz. 15.00, a po pierwszych występach artystycznych (około godz. 17.30) zaplanowaliśmy uroczyste krojenie naszego urodzinowego tortu.

Urodziny będą również okazją do prezentacji Hospicjum „Otwarte Drzwi”. Będzie je można wesprzeć w budowie stacjonarnego hospicjum, pierwszej tego typu placówki w powiecie, które powstaje w Skoczowie.

Na estradzie pojawią się m.in. Zdzisław „Szczypior” Baguda – uczestnik programu TVP 2 - „Bitwa na głosy”, Zespół Krajowy Polandia, czyli rock and roll stela, a także gwiazda wieczoru - zespół Ustronsky - wyróżniony m.in. podczas 46. KFPP w Opolu.

Ponadto na scenie wystąpią również podopieczni Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie. Chcemy też wspólnie bawić się z zumbą na skoczowskim Rynku. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych oraz prezentacji materiałów informacyjnych, które prezentowaliśmy w ciągu 10 lat naszej działalności. Do późnego wieczora nasi urodzinowi goście będą świętować z DJ-em.

ZAPRASZAMY CIEBIE! ZABIERZ ZNAJOMYCH I RODZINĘ I BAW SIĘ Z NAMI

 
 

pod patronatem
Zobacz również: