Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

Film z audiodeskrypcją ''Nietykalni''

Gdzie:
Skoczów Kino Teatr Elektryczny

Kiedy:
14 marca 2018 (środa) g. 13:00

Opis:


Zarząd cieszyńskiego koła Polskiego Związku Niewidomych, Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie oraz skoczowskie kino „Teatr Elektryczny”

Zapraszają na kolejną emisję filmu z audiodeskrypcją na dużym ekranie. W marcu zapraszamy na film z 2011 r. w reżyserii Olivier Nakache i Eric Toledano „Nietykalni”.

Philippe (François Cluzet), zamożny arystokrata, porusza się na wózku inwalidzkim. By móc normalnie funkcjonować, niezbędna jest mu pomoc, więc organizuje poszukiwania asystenta. Zgłasza się wielu chętnych, ale żaden z nich nie przekonuje inwalidy do siebie. Jednym z petentów jest Driss (Omar Sy) - czarnoskóry imigrant z Senegalu, który właśnie wyszedł z więzienia, a w dzieciństwie nigdy nie zaznał luksusu. Nie zależy mu na pracy, tylko na podpisie sparaliżowanego milionera, dzięki czemu dostanie zasiłek. Nieoczekiwanie zostaje jednak asystentem arystokraty, a potem kimś więcej - przyjacielem, dzięki któremu Philippe'owi łatwiej jest znosić własną niepełnosprawność.

Seans odbędzie się 14 marca 2018 r. wyjątkowo o godzinie 13:00 w „Teatrze Elektrycznym” przy ul. Mickiewicza w Skoczowie.
Bilety w cenie 12.00 zł

Serdecznie Wszystkich zapraszamy !!!

Kontakt z redkacją .