Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

Krajobraz i reklamy w Ustroniu

Gdzie:
Ustroń czytelnia Biblioteki Miejskiej

Kiedy:
08 grudnia 2017 (piątek) g. 17:00

Opis:

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Państwa na dwa - już ostatnie - spotkania dyskusyjne poświęcone krajobrazowi, estetyce Miasta Ustroń, temu co jest naszym największym potencjałem i wartością oraz temu, co krajobraz zaśmieca, czyli nadmiarowi REKLAM.

Najbliższe spotkania przygotowane są głównie dla mieszkańców, przedsiębiorców, właścicieli nośników reklamowych i firm reklamowych.

Zapraszamy:
• 5 grudnia 2017 r. (wtorek) o godzinie 17:00 - w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ustroniu - pierwsze piętro (przedstawienie problematyki, przykłady, dyskusja "za i przeciw"),
oraz
• 8 grudnia 2017 r. (piątek) o godzinie 17:00 - w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ustroniu - pierwsze piętro (podsumowanie, wnioski, rekomendacje).

Celem spotkań, które organizujemy na zlecenie Miasta Ustroń, jest poważna publiczna debata nad tym, w którą stronę powinny pójść działania Społeczeństwa oraz Samorządu Ustronia wobec zalewu obiektów reklamowych w przestrzeni naszego Miasta. Pragniemy przedstawić nasze obserwacje i analizy, wysłuchać Państwa opinii i sformułować pierwsze wnioski.

Kontakt z redkacją .