Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

The ThreeX - Riffertone & Friends ''Koncert Świąteczny''

Gdzie:
Cieszyn Teatr Elektryczny ul. Mickiewicza 3

Kiedy:
28 stycznia 2018 (niedziela) g. 19:00

Opis:

Niebanalne połączenie wokalu i gitary duetu Riffertone z bogatym brzmieniem tria The ThreeX, wspaniale odda niepowtarzalny klimat kolęd i kompozycji świątecznych specjalnie zaaranżowanych na tę okazję.
Wspólny program tych dwóch dobrze znanych bielskich zespołów będzie wspaniałą uwerturą, która wprawi każdego w dobry nastrój i świąteczny klimat.

The ThreeX - zdobywcy złotego medalu na prestiżowym Osaka International Chamber Music Competition & Festa w Japonii. Na swoim koncie mają wydane 2 płyty CD: „Das kleine Wien Trio I” i „The ThreeX - Unchained” oraz DVD „Mindbowing”. W przeciągu 15 lat istnienia trio występowało ponad 220 razy odwiedzając 15 krajów w Europie, Azji i Ameryce Południowej. W 2017 roku zespół otrzymał „Ikara” - nagrodę Prezydenta Miasta Bielska-Białej za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki.

Riffertone to laureaci I miejsca Międzynarodowego Festiwalu „Carpathia 2012” w Rzeszowie. We wrześniu 2014 roku nakładem wydawnictwa AGORA ukazał się debiutancki album zespołu „Someday, somewhere” zawierający 13 autorskich kompozycji. Od stycznia 2015 roku Riffertone występuje na jednej scenie z takimi gwiazdami jak Anna Dąbrowska, Natalia Kukulska, Piotr Cugowski i Kuba Badach, biorąc udział w aranżowanym przez Jacka Piskorza koncercie „Tribute to Michael Jackson Symfonicznie”.


Podczas Koncertu Świątecznego w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie wystąpią w składzie:
- Jarosław Krużołek (śpiew),
- Albert Kokoszewski (gitara),
- Krzysztof Kokoszewski (skrzypce),
- Jacek Stolarczyk (skrzypce),
- Jacek Obstarczyk (fortepian),
- Wojciech Famielec (gitara basowa),
- Patryk Zakrzewski (perkusjonalia).


z a p r a s z a m y!
organizatorzy: • aktywuj DOBRO, zespół Riffertone, zespół The ThreeX

Bilety:

Ceny: 30, 40, 55 zł

Bilety do nabycia w kasie teatru i w systemie on-line

Kontakt z redkacją .