Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

Zakończenie sezonu motocyklowego

Gdzie:
Ustroń ,zbiórka parking pod Tesco, ul. Warszawskiej Bielsko-Biała

Kiedy:
14 października 2017 (sobota) g. 11:00

Opis:

Bielscy Motocykliści serdecznie zapraszają na zakończenie sezonu 2017!

14 października Stowarzyszenie Bielskich Motocyklistów organizuje zakończenie sezonu. Tradycyjnie uczestnicy spotkają się o godz. 11:00 na parkingu pod Tesco, przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej. Godzinę później wszyscy uczestnicy wyruszą w kolumnie przez miasto w stronę Ustronia, do parafii Dobrego Pasterza na Polanie. Tam około godziny 13:00 odbędzie się msza święta w intencji motocyklistów. Po jej zakończeniu planowany jest grill, pokazy i konkursy.

Zaproszeni są wszyscy miłośnicy jednośladów, którzy będą mieli okazję obejrzeć przegląd najróżniejszych maszyn od zabytkowych, legendarnych modeli, po najnowsze i bijące rekordy popularności. Będzie można przyjrzeć się z bliska dumnym Harleyom, zjawiskowym chopperom, wytrzymałym motocyklom turystycznym i zwinnym ścigaczom.

Ogromne wrażenie robi zawsze parada motocykli, którą z daleka można rozpoznać po dudniących odgłosach setek silników i barwnych kombinezonach kierowców. Na deser przygotowano pokazy stuntu - prawdziwy motoshow dla ludzi o mocnych nerwach, którym nieustraszeni jeźdźcy będą prezentować takie wyczyny jak wheelie (jazda na tylnym kole), stoppie (stanie na przednim kole) czy jazda na stojąco. A dla zgłodniałych (nie tylko wrażeń) znajdzie się również coś na ząb w strefie gastronomicznej.

Bielscy Motocykliści po raz kolejny udowadniają, że nie pasują do nich negatywne stereotypy dotyczące kierowców jednośladów. Priorytetem jest dla nich przede wszystkim bezpieczeństwo podczas jazdy i taki styl promują. Ponadto warto wspomóc organizowaną przez nich na miejscu zbiórkę charytatywną.

Pieniądze ze zbiórki przekazane zostaną 14-letniemu Łukaszowi z Górek Wielkich, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni. 2 lata temu jeszcze chodził, dzisiaj już nie jest w stanie samodzielnie jeździć wózkiem przez postęp choroby.
Zbiórka ma na celu wsparcie rodziny w zakupie podnośnika, dzięki któremu chłopak będzie mógł być np. przenoszony. Koszt to około 5000zł więc cel jak najbardziej realny.

Jeszcze raz zapraszamy do Ustronia Polany i do wsparcia akcji!

Więcej informacji można uzyskać na wydarzeniu na facebooku:
https://www.facebook.com/events/117803332222683/?__mref=mb

Kontakt z redkacją .