Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Towarzyskie Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody

data rozpoczęcia:
2019-07-06 13:00:00
data zakończenia:
2019-07-06 00:00:00
miejsce:
adres:
Ośrodek Jeździecki Hubertus w Międzyświeciu
Towarzyskie Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody Towarzyskie Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody
6 lipca 2019r w Ośrodku Jeździeckim Hubertus w Międzyświeciu już po raz czwarty odbędą się Towarzyskie Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody. Wydarzenie to można śmiało już określić jako cykliczne.
Ideą tych zawodów jest propagowanie jeździectwa, wsparcie młodych zawodników, którzy zaczynają przygodę z jeździectwem, wyrównanie szans w dostępie do imprez sportowych oraz wychowanie młodzieży w duchu sportowym.
Bardzo ważne jest aby Ci młodzi jeźdźcy poczuli wsparcie, aby poczuli że ich praca przynosi efekty i mogli się zaprezentować poprzez udział w zawodach.
Jak co roku zawodnicy mają możliwość wystartowania w konkurencjach o zróżnicowanym stopniu trudności.
Mają do pokonania przeszkody o wysokościach 50, 70, 90 oraz 100cm w konkursie głównym, w którym do wygrania jest puchar ufundowany przez Burmistrza miasta Skoczowa.
Jest też konkurs, który wzbudza chyba najwięcej emocji zarówno wśród uczestników jak i publiczności. Jest to konkurs dla najmłodszych uczestników, którzy po raz pierwszy mogą zaprezentować swoje umiejętności.
Zatem warto przyjść i popatrzeć na te jakże widowiskowe zawody do czego organizatorzy Katarzyna i Wacław Wiesner gorąco zachęcają.
Zobacz również: