Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wkrótce

SZLAKIEM ZANIEDBAŃ BARTOSZA W.

data rozpoczęcia:
23.04.2024 17:00
data zakończenia:
23.04.2024 19:00
miejsce:
adres:
Biblioteka Miejska, ul. Głęboka 15
SZLAKIEM ZANIEDBAŃ BARTOSZA W. SZLAKIEM ZANIEDBAŃ BARTOSZA W.

 

Biblioteka Miejska w Cieszynie zaprasza 23 kwietnia 2024 r. o godz. 17.00 na spotkanie autorskie Jerzego Klimczoka wokół książki „Szlakiem zaniedbań Bartosza W”.
Autor jest bielszczaninem. Jego zawód nie jest związany z pisaniem, to ucieczka od obciążeń i stresów związanych z pracą, a ponieważ jego pisarska przygoda to forma odreagowania... wolałby tych światów nie mieszać. Debiutancką powieść traktuje jako realizację wielkiego i niemożliwego marzenia, które się ziściło.
Bohater książki miał wszystko: super brykę, dobrze rozwijającą się firmę, wielką kasę, piękną kobietę, prestiż i uznanie, wręcz sławę... a na pewno był autorytetem wśród ludzi z jego branży.
W pewnym momencie jego życie się rozsypuje, rozpada się związek, z wielkiej kasy zostają wielkie długi, przyjaciele okazują się przyjaciółmi jego pieniędzy... traci sens i cel życia.
W efekcie tych zawirowań wybiera się w podróż, ale w taką podróż w swoją przeszłość... teraz z perspektywy kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat, bogatszy o doświadczenie życiowe, inaczej patrzy na zdarzenia w swoim życiu... i w efekcie znajduje to, czego całe życie szukał… Wybierzcie się w tę podróż razem z nim.

Zobacz również: