Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wkrótce

Straszna gra terenowa

data rozpoczęcia:
01.05.2023 08:00
miejsce:
adres:
Informacja Turystyczna w Brennej (ul. Malinowa 2b)
Straszna gra terenowa Straszna gra terenowa

Zapraszamy Was już od maja 2023r. w ekscytującą podróż, która przenosi do świata, gdzie magia i czary mieszają się z rzeczywistością. Do miejsc znanych nam doskonale, jednak owianych aurą tajemnicy.

Utopce, czarownice, zmory, strzygonie, ukryte skarby… Razem z nami zobaczycie to, co uśpione i niewidoczne gołym okiem. Dowiecie się w co wierzyli dawni mieszkańcy gminy Brenna - jeżeli jesteście odważni, zapraszamy do odkrywania legend i ludowych opowieści! Przepustką do tej niezwykłej krainy jest mini księga z cennymi wskazówkami. Otrzymacie ją w Informacji Turystycznej w Brennej (ul. Malinowa 2b). Straszna gra terenowa to propozycja do indywidulanego zwiedzania, pomysł na nieco inną formę spędzania wolnego czasu. Zabawę możecie rozpocząć w dowolnym momencie. W nagrodę czekają na Was turystyczne upominki m.in. plecaki, torby podróżne, latarki, kubki.

Poszukiwacze przygód i ciekawych wyzwań, z pewnością będą usatysfakcjonowani tą formą zwiedzania, która gwarantuje odpowiednią dawkę pozytywnej adrenaliny, przeżyć i niezapomnianych emocji. 

Zobacz również: