Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wkrótce

Festiwal " GOTTA GO FESTIVAL XI"

data rozpoczęcia:
08.10.2022 18:00
miejsce:
adres:
Gregory Campus Club, Ciszyn ul. Bielska 62
Festiwal " GOTTA GO FESTIVAL XI" Festiwal " GOTTA GO FESTIVAL XI"
XI edycja cieszyńskiego festiwalu spod znaku hc/punk. Dziesięć dotychczasowych edycji, jedna pandemia i kilkadziesiąt zespołów, jakie gościliśmy na czeskim pograniczu, dają dalszą motywację do działania.
 
Już 8 października spotkamy się po raz kolejny, aby celebrować dobrą muzykę, wspierać niezależnych artystów, wytwórnie muzyczne, oraz fundacje na co dzień zajmujące się ochroną praw zwierząt i promocją bezmięsnego stylu życia.
 
Wewnątrz murów Gregory Campus Club, w tym roku wystąpi dla Was mieszanka prawdziwych weteranów sceny oraz młode zespoły, które w najbliższej przyszłości zobaczycie na deskach największych klubów i rodzimych festiwali. Stylistyczny miszmasz to jedna z najbardziej z cech tożsamych dla naszego festiwalu. Dbamy o to, aby mimo pierwotnej wizji koncertu skupiającego nurtu z pogranicza hc/punk, każdy odnalazł coś dla siebie - niezależnie czy będzie to metal, reggae czy mieszanka rocka funkowym pulsie. Stawiamy na unikalnych wykonawców, a dzięki wsparciu zaangażowanej publiczności, lineupy to wypadkowa między innymi nadsyłanych propozycji.
 
Otwarcie bram 18:00 Start 18:30
Bilety: 60/70zł
Rezerwacje: gottagofestival@gmail.com
Zobacz również: