Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bezpłatne badania mammograficzne dla mieszkanek gminy

data rozpoczęcia:
2021-03-03 08:00:00
data zakończenia:
2021-03-03 11:30:00
miejsce:
adres:
Urząd Gminy Goleszów
brak zdjęcia Bezpłatne badania mammograficzne dla mieszkanek gminy

Mobilna pracownia mammograficzna po raz kolejny zawita do gminy Goleszów, umożliwiając mieszkankom w wieku 50-69 lat wykonanie bezpłatnych badań profilaktycznych, które są ważne w procesie wczesnego wykrywania raka piersi.

Do bezpłatnego badania mammograficznego uprawnione są kobiety w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone i nie są w trakcie leczenia związanego z rakiem piersi. Darmowa mammografia przeznaczona jest także dla kobiet, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie miały wykonywanego badania oraz pań, które znajdują się w grupie ryzyka i otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii.    

Mobilna pracownia mammograficzna w gminie Goleszów zatrzyma się 3 marca przy Urzędzie Gminy Goleszów, w godz. od 8.00 do 11.30. W celu umówienia się na bezpłatne badanie należy dokonać telefonicznej rejestracji pod numerem telefonu: 58 666 24 44 lub zarejestrować swoja wizytę poprzez fomularz dostępny TUTAJ. Przy rejestracji telefonicznej NFZ wymaga weryfikacji uprawnień do badania na podstawie podanego numeru PESEL. Badanie nie wymaga natomiast skierowania lekarskiego.

szczegóły:https://goleszow.pl/news/bezplatne-badania-mammograficzne-dla-mieszkanek-gminy

 

Zobacz również: