Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wkrótce

7 piętro wystawa malarstwa Krzysztofa Grabary

data rozpoczęcia:
08.01.2023 08:00
miejsce:
adres:
Muzeum Magicznego Realizmu, ul. Ochorowicza 6
7 piętro wystawa malarstwa Krzysztofa Grabary 7 piętro wystawa malarstwa Krzysztofa Grabary

Krzysiek Grabara 4 lata temu postanowił, że całkowicie zmieni swoje życie - porzucił pracę w policji i zaczął malować.

Rok po rozpoczęciu przygody z malarstwem został wyróżniony przez Polish Masters of Art w kategorii #youngmasters za obraz wykonany techniką akrylu oraz dwukrotnie w roku następnym za prace wykonane w technice pasteli olejnej.

Ogromnym sukcesem dla Artysty było włączenie obrazu “Tkanka” z cyklu Messenger do aukcji malarstwa surrealistycznego. Jego praca, licytowana przez jeden z największych w Polsce domów aukcyjnych Desa Unicum, znalazła się obok prac Zdzisława Beksińskiego, Rafała Olbińskiego, Tomasza Sętowskiego, Maksymiliana Novaka-Zemplińskiego i innych.

Ponad 400 prac artysty znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce, Austrii, Finlandii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Hiszpanii, Portugalii, Belgii, Holandii, Niemczech, Francji oraz Chinach.

Zapraszamy w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 na wernisaż otwierający wystawę "7 piętro". Poznajcie człowieka, który wykorzystuje dany mu czas najlepiej jak potrafi, zgodnie z ideą, że życie jest tylko jedno i nikt go za nas nie przeżyje
 

Zobacz również: