Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

Kabaret Łowcy.B

Gdzie:
Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury ul. Młyńska 14

Kiedy:
01 października 2017 (niedziela) g. 18:00

Opis:

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu (emgok) zaprasza na występ znanego i lubianego kabaretu Łowcy.B, który zaprezentuje nowy program pt. „Czterech Jeźdźców Apopaklipsy”.

Zapraszamy 1go października na salę widowiskową emgok-u przy ulicy Młyńskiej 14. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w biurze emgok oraz na portalach Kupbilecik.pl i Biletyna.pl.

4 Jeźdźców Apoklaplipsy kolejny, najnowszy program kabaretu Łowcy.B


Dlaczego kolejny?

Bo wcześniej mieli inne, wcześniejsze. Od 2015roku, kiedy to kabaret postanowił działać we czwórkę, to już ich trzeci program.

Dlaczego najnowszy?

Bo wszystkie pozostałe są starsze.


Spektakl Łowców to nie tylko kabaret. To prawdziwe show, gdzie istotną rolę odgrywa światło, muzyka i emocje.
Twórcy starają się, żeby skecze ich autorstwa, prócz solidnej dawki śmiechu, były o czymś. Niektóre zjawiska wyśmiewają, niektóre podkreślają, a niektóre po prostu ich bawią.
Artystom marzy się, żeby każdy skecz był zaproszeniem do wspólnej przejażdżki, opowieścią o ludzkich zachowaniach, o decyzjach, które podejmujemy w sytuacjach ekstremalnych, o skutkach tych decyzji.
Cała opowieść, jak na Łowców przystało, jest mocno abstrakcyjna,więc przygotujcie się, na przejażdżkę bez trzymanki (lub nawet bez kierownicy!).
Łowcy są dumni z tego programu i uważają, że wykorzystali w nim cały potencjał, który w sobie noszą. Uważają się za świadomych, dojrzałych wariatów i nie zawahają się wszystkich swoich atutów użyć na Was!
Zobacz czym zastąpili sweterki, jakie zespoły muzyczne ich inspirują, czy udało im się wyjść z escaperoom-u, jakie mają pomysły na biznes, czy wysłanie paczki to prosta sprawa i gdzie król chodzi piechotą.
Kabaret Łowcy.B zaprasza na swójnajnowszy spektakl „4 Jeźdźców Apoklaplipsy”!


Dlaczego zapraszają?

Bo są dobrze wychowani.


Dlaczego apokalipsy?

Bo uwielbiają czytać ze zrozumieniem.

Kontakt z redkacją .