Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

ZMIANA TERMINU! Spektakl muzyczny "Ania z Zielonego wzgórza"

data rozpoczęcia:
2020-10-27 09:00:00
data zakończenia:
2020-10-27 00:00:00
miejsce:
adres:
Teatr im. A. Mickiewicza, Plac Teatralny 1
ZMIANA TERMINU! Spektakl muzyczny "Ania z Zielonego wzgórza" ZMIANA TERMINU! Spektakl muzyczny "Ania z Zielonego wzgórza"

"Ania z Zielonego Wzgórza" (27 IV) - przeniesiono na 27 X 2020r.(wtorek), godz. 9:00 

Ania z Zielonego wzgórza to najnowsza propozycja Teatru Wit-Wit, muzyczny spektakl familijny przeznaczony dla dzieci od 6 lat.

Opowieść rozpoczyna się od przyjazdu Ani na Zielone Wzgórze, gdzie odnajduje swój prawdziwy dom. Tu skradnie serca swych opiekunów – Maryli i Mateusza – rozbawi Was do łez i pokaże, że wiara w marzenia czyni cuda, a bycie damą nie zależy od ilości kwiatów na kapeluszu, ale od tego jak potrafimy wybrnąć z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.
Ania Shirley, nastoletnia bohaterka powieści Lucy Maud Montgomery, romantyczna, osobliwa dziewczynka walcząca o swoje marzenia, roztaczająca wokół siebie wielką radość i miłość. Jej przygody od lat zachwycają, bawią i wzruszają czytelników.
Niesforna, impulsywna, a jednocześnie obdarzona niezwykłą fantazją Ania nieustannie popada w rozmaite tarapaty i wciąż obiecuje sobie, że już nigdy więcej... aż do następnego razu! To opowieść o miłości, przyjaźni, sile charakteru i wielkiej wyobraźni pozwalającej przeżyć zabawne przygody i zdarzenia.

Scenariusz: na podstawie książki Lucy Maud Montgomery: Ewa Witomska
Reżyseria : Stanisław Witomski
Muzyka: Przemysław Witkowicz


27 kwietnia 2020r. (poniedziałek)
godz. 9:00 i 10.45
Bilety: 18zł (PARTER i I BALKON) ; 15zł (II BALKON)
Rezerwacja biletów pod nr tel.: (033) 858-16-52

Czas trwania60 min.

Zobacz również: