Zaczarowany Świat Operetki i Musicalu

data rozpoczęcia:
2018-07-14 18:00:00
data zakończenia:
2018-07-14 00:00:00
miejsce:
Ustroń
adres:
Amfiteatr - Ustroń, ul. Parkowa 3 / Park Kuracyjny
Zaczarowany Świat Operetki i Musicalu Zaczarowany Świat Operetki i Musicalu

Operetka i jej zaczarowany świat
Wielbicieli arii operetkowych mamy w naszym mieście wielu. I to dla nich oraz licznie odwiedzających Ustroń turystów i mieszkańców okolicznych miasteczek organizujemy letnie spotkanie z sympatycznymi, poznańskimi śpiewakami i tancerzami.
Bartosz Kuczyk i Karolina Garlińska-Ferenc bywają w Ustroniu od lat zachwycając publiczność pięknymi głosami i ujmującą aparycją. Artyści Teatru Muzycznego w Poznaniu i innych muzycznych scen znają repertuar musicalowy, operowy, operetkowy czy filmowy tak doskonale, że mogą wymieniać się rolami w przedstawieniach muzycznych, bajkach – bo i dla najmłodszej publiczności występują.
Ponadto postawny Bartosz dowcipnie i kulturalnie prowadzi cały koncert oczywiście śpiewając solo czy w duecie. Jest to tak sympatyczna postać, że widzowie pokochali go od pierwszego spotkania, a było to ładnych kilka lat temu. Na scenie amfiteatru w Ustroniu wystąpi także znakomita para ukraińskich śpiewaków. Śpiew artystów przeplatany będzie występami pary baletowej i ukraińskiej tancerki Mariny.
Jeśli Państwo chcieliby spędzić przyjemnie wczesny wieczór w sobotę 14 lipca, to zapraszam serdecznie na godz. 18.00 do ustrońskiego amfiteatru. Takie chwile z tańcem i ariami na świeżym powietrzu są niezwykle wartościowe i naprawdę przyjemne.
Bilety w cenie 30 zł można zarezerwować i kupić w Miejskiej Informacji Turystycznej na rynku w Ustroniu od 30.04.2018 r. ( tel.: 33 854 26 53), w MDK „Prażakówka” ( tel.: 33 854 29 06 ) lub w kasie amfiteatru przed koncertem.
Serdecznie zapraszam!

Barbara Nawrotek – Żmijewska
dyrektor MDK „Prażakówka” w Ustroniu

źródło:
dodał: autor
Logowanie
kontakt z redakcją