Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wkrótce

Wolne ciało

data rozpoczęcia:
19.09.2023 18:30
data zakończenia:
19.09.2023 20:00
miejsce:
adres:
Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy", Rynek 12
Wolne ciało Wolne ciało

We wtorek 19 września o godzinie 18:30 w Domu Narodowym odbędzie się warsztat tańca autentycznego, prowadzony przez Magdalenę Kokorę. Taniec autentyczny / intuicyjny pozwala odkrywać nowe możliwości ruchowe i odnajdywać radość w ruchu. To świetny sposób na relaks i okazja do spotkania z pozytywnymi ludźmi.

Liczba miejsc jest ograniczona
zapisy: madlenkokora@gmail.com
 

Taniec intuicyjny / Taniec Autentyczny
Chcesz się poczuć dobrze w swoim ciele? odkryć nowe możliwości ruchowe? Odnaleźć miękkość i radość w ruchu? Poznać czym jest taniec autentyczny i spotkać się sam/a ze sobą i innymi, fajnymi ludzmi oraz zrelaksować się w najlepszy możliwy sposób? W takim razie przybywaj! Niezależnie od Twojego doświadczenia tanecznego, jesteś mile widziana/y! Weź ze sobą wodę, wygodne ubranie i gotowość na uzdrawiającą podróż, która odblokuje Twoje "WOLNE CIAŁO"!
 
Jak to będzie wyglądać: Rozpoczniemy od rozgrzewki, aby przygotować ciało do głębszej pracy. Następnie eksplorować będziemy różnorodne techniki tańca autentycznego, pozwalając uczestnikom swobodnie wyrażać siebie. Poprowadzimy sesje improwizacji, które pozwolą odkryć Waszą indywidualną ekspresję. To nie tylko taniec, to podróż przez emocje, myśli i uczucia, które wyrażasz za pomocą ruchu. 
 
Koszt uczestnictwa: płacisz ile czujesz Liczba miejsc ograniczona, więc nie zwlekaj z rejestracją!
 
MAGDALENA KOKORA Moja droga taneczna to inspiracja przede wszystkim szkołą 5 Rytmów, Movement Medicine, uzupełnione o roczny kurs Technik terapii tańcem i analizy ruchu IBA. Doświadczenia setki godzin na różnych parkietach przekazuję w swojej kreatywnej pracy z ciałem, gdzie szukam ścieżki między sercem i umysłem. Uwielbiam improwizować, kąpiele w zimnej rzece, długie, mądre rozmowy i ciszę.
 

Zobacz również: