Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wkrótce

"Wewnątrz nas" - wystawa twórczości instruktorów

data rozpoczęcia:
25.06.2021 00:00
data zakończenia:
30.07.2021 00:00
miejsce:
adres:
Galeria ARTadres, Rynek 18
"Wewnątrz nas" - wystawa twórczości instruktorów "Wewnątrz nas" - wystawa twórczości instruktorów

Na co dzień zachęcają dzieci i młodzież, do tworzenia i rozwijania talentu. Zawsze służą pomocą i inspirują innych prawdziwą pasją tworzenia! Mowa o instruktorach zajęć twórczych, które od lat stanowią nieodłączną część oferty Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie. Od 25 czerwca do 30 lipca br., na skoczowskim rynku, w Galerii ARTadres swoje prace zaprezentują:

Urszula Raszka – instruktorka haftu, wykonująca misterne robótki ręczne.

Marta Czech-Śniegulska – prowadząca warsztat ceramiki.

Sylwia Dwornicka – prowadzi zajęcia „Dziecięcy klub książki”, zaprezentuje swoje obrazy.

Rafał Raszka – prowadzący warsztat rysunku i malarstwa dla dorosłych i młodzieży, przedstawi widzom obraz, a  także pochwali się efektem swojej fotograficznej pasji.

Karolina Fojcik-Pustelnik – prowadzi zajęcia pod nazwą „Dziecięca kraina sztuki”, wprowadzi nas w swój świat fotografii.

Gabriela Raszka – na co dzień wprowadza najmłodszych w tajniki sztuki. Zaprezentuje dwa cykle obrazów, które ukazują malarstwo abstrakcyjne.

Kinga Krupska-Firla – prowadzi zajęcia pod nazwą „Papier, nożyce, klej”,na wystawie zaprezentuje instalację stworzoną z fotela i lampy po renowacji oraz swój obraz.

Agata Palej – instruktorka szycia ręcznego, która na co dzień stara się zachęcić młodzież do aktywnego spędzania czasu.

Wystawa "Wewnątrz nas" zapowiada się  bardzo interesująco! Będzie to twórcza ekspresja, różnorodnych form sztuki. Jako organizator, mamy nadzieję, że zachęci ona odbiorców do zapisania się na zajęcia twórcze, które rozpoczną się jesienią. Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia galerii osobiście, a także do obejrzenia wystawy on-line naszych stronach już od 25 czerwca.

Szczegóły: http://mck.skoczow.pl/index.html

 

Zobacz również: