Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wawel Truck w Ustroniu

data rozpoczęcia:
2019-12-21 11:00:00
data zakończenia:
2019-12-22 18:00:00
miejsce:
adres:
Rynek
Wawel Truck w Ustroniu Wawel Truck w Ustroniu

Już 21 i 22 grudnia na Rynku w Ustroniu (podczas Jarmarku Świątecznego) na wszystkich odwiedzających czekać będzie moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej!

Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę, która jeździ po całej Polsce.

Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszy moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego! Zapraszamy na ustroński Rynek w najbliższy weekend w godzinach 11-18.

Magiczny, mobilny świat marki Wawel zaprasza do Ustronia

Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki. Wszystkie atrakcje będzie można odkryć już w najbliższy weekend 21 i 22 grudnia w Ustroniu. Przyjdź
i sprawdź, jakie atrakcje, oprócz słodyczy, czekają w środku i w strefie zabaw przed ciężarówką!

Słodki Wawel Truck  - Tu każdy czuje się dobrze

Ekipa marki Wawel zadbała o to, by odwiedziny Wawel Trucka były absolutnie niezapomnianą przygodą. We wnętrzu ciężarówki atrakcji nie brakuje. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować
– i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy. 

 

Zobacz również: