Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wkrótce

VIII Cieszyńska Godzinówka

data rozpoczęcia:
03.12.2023 14:00
data zakończenia:
03.12.2023 16:00
miejsce:
adres:
wokół boiska „Pod Wałką” przy ul. Adolfa „Bolko” Kantora 10
VIII Cieszyńska Godzinówka VIII Cieszyńska Godzinówka
Środowisko biegaczy parkrun Cieszyn, Olza Cieszyn oraz Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Cieszynie zapraszają na organizowany w dniu 03.12.2023 r. „VIII Bieg Cieszyńska Godzinówka Charytatywnie”.
Impreza odbędzie się na terenie zlokalizowanym wokół boiska „Pod Wałką” przy ul. Adolfa „Bolko” Kantora 10 w Cieszynie i skierowana jest do miłośników biegania i nordic walking.
Będą oni rywalizować w biegu oraz nordic walking, w którym liczyć się będzie ilość pokonanych okrążeń w czasie 60 minut.
Start biegu odbędzie się o godzinie 14:00.
Zapisy wyłącznie w biurze zawodów (biuro zawodów znajdować się będzie przed bramą główną boiska „Pod Wałką przy ul. Adolfa „Bolko” Kantora 10 w Cieszynie) w godzinach 12:30 – 13:30.
Koszt udziału w biegu: datek do puszki, który będzie w całości przeznaczony na rzecz Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Cieszynie.
W biegu obowiązuje limit 150 uczestników.
W najbliższym czasie będziemy podawać Wam więcej szczegółów ale to będzie wyjątkowe wydarzenie, na którym warto być i już dziś zapisujcie sobie datę i rezerwujcie czas.
Zobacz również: