Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

VI Turniej Tenisa Stołowego „O Puchar Wójta Gminy” - ODWOŁANY!

data rozpoczęcia:
2020-03-22 11:30:00
data zakończenia:
2020-03-22 00:00:00
miejsce:
adres:
Hala sportowa Zespołu Szkolno – Przedszkolnego na Buczniku
VI Turniej Tenisa Stołowego „O Puchar Wójta Gminy” - ODWOŁANY! VI Turniej Tenisa Stołowego „O Puchar Wójta Gminy” - ODWOŁANY!

W związku z aktualnie występującym  ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa odwołany zostaje podany wcześniej do wiadomości termin rozegrania Turnieju Tenisa Stołowego „O Puchar Wójta Gminy Istebna”.

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury, Promocji, Informacji Turystycznej i Biblioteka Publiczna w Istebnej
Kontakt: +48 516 171 447
 

22 marzec (niedziela), godz. 11:30, hala sportowa Zespołu Szkolno – Przedszkolnego na Buczniku (dawne Gimnazjum)

 

REGULAMIN

 1. Organizator: Gminny Ośrodek Kultury, Promocji, Informacji Turystycznej i Biblioteka Publiczna w Istebnej. Osobą do kontaktu z ramienia Organizatora jest Jacek Kohut.
 2. Cel: popularyzacja tenisa stołowego, zapewnienie aktywnego wypoczynku mieszkańcom Gminy Istebna
 3. Termin i miejsce Turnieju: 22 marzec (niedziela), godz. 11:30, hala sportowa Zespołu Szkolno – Przedszkolnego na Buczniku (dawne Gimnazjum)
 4. Zapisy: do 19 marca (czwartek), osobiście w biurze Organizatora, telefonicznie pod nr 516 171 447  lub mailowo na adres: jacek@istebna.eu
 5. Kategorie: K1 – dzieci rocznik 2008 i młodsi, K2 – młodzież rocznik 2003 - 2007, K3 – dorośli rocznik 2002 i starsi
 6. System rozgrywek i przepisy gry: Turniej rozegrany zostanie w grach singlowych systemem „każdy z każdym”. Pojedynki rozgrywane będą do dwóch wygranych setów do 11 pkt. (za 2 wygrane sety przyznawane będą 2 pkt., za 1 wygrany set 1 pkt., za 2 przegrane sety 0 pkt.). Organizator zastrzega sobie prawo zmiany systemu rozgrywek w zależności od ilości uczestników.
 7. Warunki uczestnictwa: Turniej przeznaczony jest wyłącznie dla mieszkańców Gminy Istebna. Uczestnik turnieju zobowiązany jest do posiadania odpowiedniego sprzętu i stroju (rakietka, obuwie zmienne, strój sportowy). Uczestnicy nieletni zobowiązani są przedłożyć pisemną zgodę rodziców na udział w Turnieju.
 8. Nagrody: trzej najlepsi w kategoriach wiekowych otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe. Każdy uczestnik Turnieju otrzyma pamiątkowy dyplom.
 9. Postanowienia końcowe: Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione w szatniach oraz nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje powstałe na wskutek uczestnictwa w Turnieju.

Ostateczna interpretacja Regulaminu należy do Organizatora.

 
   
  Zobacz również: