Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Tribute to Studio 54. The Music Show - koncert amerykańskiej muzyki klubowej w klimacie old fashion

data rozpoczęcia:
2018-10-13 19:00:00
data zakończenia:
2018-10-13 00:00:00
miejsce:
Wisła
adres:
Villa Rubinstein, ul. Ks. Bursche 46
Tribute to Studio 54. The Music Show - koncert amerykańskiej muzyki klubowej w klimacie old fashion Tribute to Studio 54. The Music Show - koncert amerykańskiej muzyki klubowej w klimacie old fashion

Teatr Vis a Vis w Villi Rubinstein prezentuje
„Tribute To Studio 54. The Music Show”
koncert amerykańskiej muzyki klubowej w klimacie old fashion.

Ekscytujący mariaż największych przebojów muzycznych lat 70. i 80. XX wieku z niepowtarzalnym stylem i klimatem legendarnego, nowojorskiego klubu Studio 54.
Podróż w czasie i przestrzeni w rytmie disco do lat siedemdziesiątych XX wieku od Piątej Alei i SoHo, przez Brooklyn i Harlem wprost na 254 West 54th Street na Manhattanie.
Enigmatyczny i intrygujący – oto Nowy Jork nocą. „Miasto, które nigdy nie śpi” jak śpiewał o nim Frank Sinatra. Niezmiennie przyciąga unikatowym klimatem.
Największe szlagiery ówczesnych gwiazd muzyki: Stevie WonderLiza MinelliTina Turner, Frank Sinatra,Diana RossElton John i inni  w formie koncertu w klimacie old fashion & glamour…  
Salvador Dali, Andy Warhol, Yves Saint Laurent , Giorgio Armani, topowi muzycy i aktorzy tamtych czasów jako bohaterowie multimedialnej scenografii w klimacie fotografii Helmuta Newtona…

Feeria doznań i wrażeń… 
A wszystko to w wyjątkowym i niepowtarzalnym koncercie „54. THE SHOW”

VOCAL:
Agnieszka Pudło & Maja Grześkowiak
PIANO:
Daniel Domański
DRUMS:
Sławek Dziedzic

Teatr VIS A VIS to klasyczny café-theatre w stylu RETRO nawiązujący do teatrzyków kawiarnianych powstałych w latach trzydziestych dwudziestego wieku w Paryżu, Berlinie, Zurychu i Warszawie, które stanowiły wówczas ważny nurt kultury nieoficjalnej i niekomercyjnej. 
Café-theatre to forma teatru rozrywkowego nadal niebywale popularna w zachodniej i południowej Europie - w Polsce obecnie praktycznie nieistniejąca.

Teatr VIS A VIS to kieszonkowe Variété... 
Teatr wystawiający przede wszystkim spektakle kameralne, zwłaszcza muzyczne, wokalne i taneczne - także w formie kameralnych widowisk plenerowych...

Twórcą, dyrektorem i reżyserem Teatru VIS A VIS jest Bartłomiej Piotrowski - impresario z wieloletnim doświadczeniem, producent widowisk i koncertów oraz reżyser specjalizujący się w kameralnych formach teatralnych, zwłaszcza wokalnych, tanecznych i muzycznych.

INFORMACJE & REZERWACJE: 601 773 333

Organizator: Villa "Rubinstein"

źródło:
dodał: autor
Zobacz również:
kontakt z redakcją