Tomasz Zółtko "Oburęczny mańkut"
0
211
data rozpoczęcia:
16.05.2026 18:00
data zakończenia:
16.05.2026 19:00
miejsce:
adres:
Centrum Malinka, ul. Cieńkowska 5
Zapraszamy na premierowy odsłuch nowej płyty Tomasza Żółtko „Oburęczny mańkut".
O albumie:
Kolejny autorski projekt Tomka Żółtko, nagrany w konwencji tzw. rocka progresywnego. Warto dodać – nagrany zaledwie przez trzech muzyków: Mirosława i Jonasza Stępniów oraz Tomka, który jest autorem wszystkich utworów.
Kolejny autorski projekt Tomka Żółtko, nagrany w konwencji tzw. rocka progresywnego. Warto dodać – nagrany zaledwie przez trzech muzyków: Mirosława i Jonasza Stępniów oraz Tomka, który jest autorem wszystkich utworów.
To kolejny już album w dorobku artysty, który łamie obowiązujące schematy – po raz pierwszy na polskim rynku muzycznym każdy z utworów został zdublowany (z wyjątkiem jednego), a każda z wersji nagrana w dwóch różnych aranżacjach muzycznych. Ten jedyny w swoim rodzaju zabieg pozwala każdemu słuchaczowi zapoznać się lepiej z tym, co – jak zawsze – skrywa się za poetyckimi i wyjątkowo aktualnymi tekstami piosenek.
"...nagrałem zdecydowanie najbardziej niezwykły (eksperymentalny?) album spośród wszystkich dotychczasowych..." Tomasz Żółtko
W programie:
– wywiad z autorem
– szczegóły powstawania nowej płyty
– odsłuch
– wspólne rozmowy z Tomkiem w kawiarence po odsłuchu
– wywiad z autorem
– szczegóły powstawania nowej płyty
– odsłuch
– wspólne rozmowy z Tomkiem w kawiarence po odsłuchu
Po wydarzeniu będzie także możliwość zakupienia albumu na CD i winylu oraz zdobycie autografu.
Serdecznie zapraszamy już 16 maja o godzinie 18.00.
Wydarzenie jest darmowe.
źródło:
Zobacz również:
33