Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Styczniowy Koncert Kolęd

data rozpoczęcia:
2021-01-15 17:00:00
data zakończenia:
2021-01-15 00:00:00
miejsce:
adres:
transmisja online
Styczniowy Koncert Kolęd Styczniowy Koncert Kolęd

Będziemy Mu śpiewać i grać! 

Zapraszamy na transmisję on-line ze Styczniowego Koncertu Kolęd „Pod Pegazem”, która odbędzie się 15 stycznia 2021 roku o godzinie 17.00 na facebooku oraz YouTube Miejskiego Centrum Kultury „Integrator" w Skoczowie.

Usłyszymy wiele pięknych, wzruszających, a także radosnych pieśni utrzymanych w atmosferze beskidzkiego folkloru w wykonaniu góralskiej Kapeli Maliniorze z Brennej. Połączenie pasji do muzykowania z autentycznymi ludowymi strojami i doświadczeniem zdobytym na scenie sprawia, że Maliniorze potrafią zachwycić widza, zapewnić dobrą zabawę, a także są stanie wzruszyć do łez.

Z pewnością nie zabraknie też czarującej atmosfery, którą zapewnią występy laureatów konkursu „Śpiewajcie i grajcie Mu” dla zespołów muzycznych Śląska Cieszyńskiego, którzy na scenie widowiskowej zaprezentują autorskie aranżacje zarówno polskich kolęd jak i zagranicznych, świątecznych, popowych hitów.

Jesteśmy pewni, że oglądanie transmisji on-line pozwoli każdemu poczuć - świąteczny, pełen serdeczności i ciepła - czas. Będzie również okazją do obcowania ze śpiewem, muzyką, a także rodzimą kulturą ludową.

http://mck.skoczow.pl/

 

 

Zobacz również: