Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Spotkanie z fotografikiem Krzysztofem Gołuchem

data rozpoczęcia:
2018-12-07 19:00:00
data zakończenia:
2018-12-07 00:00:00
miejsce:
Chybie
adres:
AKF "Klaps", ul. Cieszyńska 2
brak zdjęcia Spotkanie z fotografikiem Krzysztofem Gołuchem
Organizator: Gminny Ośrodek Kultury
Telefon: 33 856-10-99  

Krzysztof Gołuch. Fotografik. Jest absolwentem UŚ w Katowicach, ATH w Bielsku-Białej oraz Instytutu Kreatywnej Fotografii UŚ w Opawie. Obecnie doktorant na tejże uczelni. Zajmuje się fotografią dokumentalną, której głównym tematem jest człowiek. Od kilku lat fotografuje środowisko osób niepełnosprawnych. Mieszka i pracuje w Knurowie. Należy do Związku Polskich Artystów Fotografików. Zdjęcia fotografa znajdują się w zbiorach Muzeum Śląskiego. Swoje fotografie prezentował na wystawach w kraju i za granicą, m.in. w: Czechach, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Macedonii, Brukseli i Luksemburgu. Jest autorem albumu fotograficznego Co siódmy. 
Z ostatniej chwili: wśród nagrodzonych prac konkursu „World Press Photo 2018” znalazło się 8 zdjęć Krzysztofa Gołucha z cyklu „W pracy”
Fotografik spotka się z nami w „Klapsie”, pokaże nam zdjęcia, opowie o fascynacjach, inspiracjach i wyborach artystycznych.
Przyjdźcie go poznać.
Projekt „Ekspedycja do źródeł czyli dokument w Chybiu” dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej
źródło:
dodał: autor
kontakt z redakcją