Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wkrótce

Śląski Jarmark Bożonarodzeniowy

data rozpoczęcia:
10.12.2022 12:00
miejsce:
adres:
Wisła
 Śląski Jarmark Bożonarodzeniowy Śląski Jarmark Bożonarodzeniowy
W tym roku w Wiśle szykuje się niesamowite zimowe wydarzenie, do "Perły Beskidów" zawita Śląski Jarmark Bożonarodzeniowy, w trakcie którego weekendy wypełnione będą atrakcjami, koncertami i świątecznym klimatem a i w tygodniu znaleźć Państwo będziecie mogli coś dla siebie. Na wszystkich czeka mnóstwo atrakcji, będą stoiska gastronomiczne i stoiska z rękodziełem, nie zabraknie ozdób świątecznych i świetnych pomysłów na prezenty. 
 
Oczywiście tradycyjnie już w sposób szczególny rozświetlimy choinkę a z dziećmi już 11 grudnia spotka się Święty Mikołaj (zmiana z planowanego wcześniej 10 grudnia). Przez cały pierwszy weekend przez rynek jeździła będzie Ciuchcia Świętego Mikołaja, która będzie zawoziła dzieci do specjalnej wioski ulubionego świętego dzieci.  Na najmłodszych (i nie tylko) będzie czekała także bajkowa karuzela, a na Basenach Wisła pojawi się lodowisko i wiele niespodzianek dla każdego. Nie zabraknie warsztatów z rękodzieła, jak choćby świątycznych kwiatów z bibuły, dekorowania pierniczków, tworzenia stroików świątecznych. 
 
W weekendy czekają nas także koncerty i bogaty program artystyczny. Program koncertów, to m.in.: 
 
10.12 - Brathanki
11.12 - Sound'nGrace
17.12 - Trebunie - Tutki i Enej
18.12 - Zimowa Symfonia Beskidzka
 
Oprócz tego na świątecznej scenie pojawi się wielu innych, wspaniałych wykonawców, będzie można usłyszeć zarówno muzykę regionalną, świąteczną, jak i rozrywkową. 
 
W drugi weekend jarmarku Nadleśnictwo Wisła będzie rozdawało choinki. 

Całość Jarmarku będzie powiązana z otwarciem linii kolejowej oraz rozpoczęciem sezonu zimowego w Beskidach. Zaplanujcie sobie ten czas na spędzenie go wspólnie z nami.
 
Szczegółowy program znajduje się na plakacie wydarzenia.
 
Jarmark organizowany jest przy pomocy środków budżetowych Samorządu Województwa Śląskiego.
Zobacz również: