Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skoczowska Teatroteka - Warsztaty z lalkarzem Markiem Żyłą

data rozpoczęcia:
2019-09-27 10:00:00
data zakończenia:
2019-09-27 00:00:00
miejsce:
adres:
Biblioteka Publiczna, ul. Mickiewicza 9
Skoczowska Teatroteka - Warsztaty z lalkarzem Markiem Żyłą Skoczowska Teatroteka - Warsztaty z lalkarzem Markiem Żyłą
Organizator: Biblioteka Publiczna
Telefon: 33 853-34-56  
 
Biblioteka Publiczna w Skoczowie od września do listopada będzie realizować projekt „Skoczowska Teatroteka”.

Jego celem jest przeprowadzenie działań kulturalnych skupionych wokół teatru, literatury i kultury, adresowanych zarówno do dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. Projekt został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

W ramach projektu w Skoczowie odbędą się spektakle teatralne Sceny Polskiej Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie, przedstawienia dla dzieci w wykonaniu Teatru Bajkowe Skarbki Śląska oraz Studia Teatralnego Krak-Art., a także pokaz parateatralny „Latarnia Magiczna” Teatru Księżyc. Ponadto skoczowska biblioteka zaprasza na warsztaty dla dzieci i młodzieży, których gośćmi będą Teatr Lalek Marka Żyły (warsztaty lalkarskie) oraz aktorka Joanna Litwin (warsztaty logopedyczne).

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, wszyscy zainteresowani proszeni są o wcześniejsze zapisy pod numerem 33 853 34 25 bądź bezpośrednio w siedzibie biblioteki.

Szczegółowe informacje oraz wejściówki można uzyskać w centrali Biblioteki Publicznej w Skoczowie przy ul. Mickiewicza 9.
Zobacz również: