Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rysunek - Ilustracja - Grafika projektowa. Wystawa prac Anny Witkowicz.

data rozpoczęcia:
2019-02-13 00:00:00
data zakończenia:
2019-04-05 00:00:00
miejsce:
adres:
Dom Narodowy, Rynek 12 (Miejska Galeria Sztuki "12")
Rysunek - Ilustracja - Grafika projektowa. Wystawa prac Anny Witkowicz. Rysunek - Ilustracja - Grafika projektowa. Wystawa prac Anny Witkowicz.
Organizator: Cieszyński Ośrodek Kultury
Telefon: 33 851-07-11 Fax: 33 851-07-11  
Anna Witkowicz
Polska Artystka pochodząca z Kobiernic, niewielkiej miejscowości koło Bielska-Białej.
Absolwentka Instytutu Sztuki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, która dyplom magistra sztuki uzyskała w 2011.
Obecnie jest doktorantką w macierzystej uczelni, a ponad to prowadzi Studio grafiki i reklamy w Międzybrodziu Bialskim, gdzie tworzy własną markę w dziedzinie projektowania graficznego i ilustracji.

Artystka o wystawie:
Podczas wystawy „rysunek – ilustracja – grafika projektowa” zostaną zaprezentowane moje prace z ostatnich 2 lat. W rysunku poruszam tematy związane z człowiekiem i jego życiem we współczesnym świecie. Tym razem w rysunku kieruję swoją uwagę na problem kontaktów międzyludzkich, poszukiwanie dialogu i drugiego człowieka w dobie czasów internetowych „relacji”. Rysunek jest dla mnie podstawowym językiem artystycznym, powstające linie tworzą emocjonalny zapis myśli. Pozostałe prace są z dziedziny ilustracji i grafiki projektowej. Te trzy dyscypliny uzupełniają się nawzajem, lecz to rysunek jest dla mnie najważniejszy, ponieważ doświadczenia i umiejętności wypracowane podczas tworzenia rysunków, wykorzystuję w ilustracjach i grafice projektowej.
 
Zobacz również: