Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Otwarcie Roku Kulturalnego 2020/2021 - relacja on-line na facebooku

data rozpoczęcia:
2020-09-30 18:00:00
data zakończenia:
2020-09-30 00:00:00
miejsce:
adres:
relacji on-line na facebooku
Otwarcie Roku Kulturalnego 2020/2021 - relacja on-line na facebooku Otwarcie Roku Kulturalnego 2020/2021 - relacja on-line na facebooku

Zapraszamy na Uroczyste Otwarcie Roku Kulturalnego, które będzie transmitowane on-line na facebooku.

Otwarcie Roku Kulturalnego Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie to za każdym razem wydarzenie uroczyste i niezmiernie ważne dla wszystkich zakochanych w kulturze!

Do wspólnego świętowania w naszej sali widowiskowej Pod Pegazem chcielibyśmy oczywiście zaprosić wszystkich pasjonatów kultury, jednak w tym roku - z wiadomych względów - jest to niemożliwe. Zadbaliśmy jednak o to, żeby nikogo z państwa nie zabrakło, ponieważ nie wyobrażamy sobie Otwarcia Roku Kulturalnego bez naszych stałych widzów kinowych, uczestników zajęć edukacyjnych, czy bywalców wystaw!

Dlatego będzie nam bardzo miło, jeżeli 30 września o godzinie 18.00 skorzystacie z naszego zaproszenia i będziecie towarzyszyć nam w relacji on-line na facebooku.

Będziemy między innymi wspominać te chwile, kiedy mogliśmy się bezpośrednio spotykać na wydarzeniach kulturalnych - bez obaw i bez ograniczeń. Będziemy dzielić się z Wami tym, co udało nam się zrealizować, kiedy nie mogliśmy się widywać i najważniejsze – będziemy planować nowe spotkania, bo chcemy się z Państwem widywać jak najczęściej!

Wszystko to zwieńczy muzyka wspaniałych krakowskich artystów z zespołu „Lubię wracać tam”, przywołującego klimat piosenek Zbigniewa Wodeckiego.

Zapraszamy do relacji on-line na naszym profilu na facebooku!

 

Uroczyste Otwarcie Roku Kulturalnego Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie oraz koncert "Lubię wracać tam" - wspaniałych krakowskich artystów przywołujących klimat piosenek Zbigniewa Wodeckiego.

30 września 2020 r., godz. 18.00

Oglądaj on-line na facebooku "integratorskoczow".

Źródło: http://mck.skoczow.pl/

 

Zobacz również: