Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wkrótce

Love Story, czyli Story to Love

data rozpoczęcia:
25.05.2022 19:00
miejsce:
adres:
Miejski Dom Kultury "Prażakówka", ul. Daszyńskiego 28
Love Story, czyli Story to Love Love Story, czyli Story to Love

Mówi się, że piosenki mogą być o miłości, albo o niczym. A co jeśli wszystkie są o miłości i się ze sobą łączą? A gdyby tak prowadzić rozmowy i opowiadać historie o życiowych perypetiach właśnie piosenkami?

Program koncertu Magdaleny Kumorek, czyli “Love Story czyli story to love” będzie w charakterze one-woman show, który jest zabawny, romantyczny, pełen szalonych zwrotów akcji, który publiczność pokocha!

Magdalena Kumorek, aktorka znana m.in. z serialu “Przepis na życie”  zaśpiewa, zagra na fortepianie i poprowadzi nas niczym przewodniczka w niezwykłej podróży przez 80 polskich przebojów ostatniego stulecia, od międzywojnia do współczesnych hitów. Usłyszymy polskie przeboje od Hanki Ordonówny przez Młynarskiego i Osiecką, Bajm, Varius Manx, Natalię Kukulską, po Püdelsów, Maanam, O.N.A. czy Natalię Przybysz.

Magdalena Kumorek – Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, laureatka Przeglądu Piosenki Aktorskiej, Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie i Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej w Warszawie, od lat związana z Teatrem Muzycznym w Gdyni i z wrocławskim Capitolem, aktorka filmowa i serialowa, wegetarianka, duch wolny i poszukujący.

 

Wybrane role aktorki: “Otwórz orzy” (serial, 2021), “W rytmie serca” (serial, 2020), “Żmijowisko” (film, 2019), “Słaba płeć” (film, 2015), “Układ zamknięty” (film, 2015), “Przepis na życie” (serial, 2011), “Samo życie” (serial, 2002), “Poranek kojota” (film, 2001).

Zobacz również: