Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Lato na Szczycie!

data rozpoczęcia:
2020-07-21 00:00:00
data zakończenia:
2020-08-31 00:00:00
miejsce:
adres:
Poniwiec - Mała Czantoria
Lato na Szczycie! Lato na Szczycie!

LATO NA SZCZYCIE MAŁEJ CZANTORII!

Piękne góry, zapierający dech w piersi krajobraz oraz #GóraAtrakcji! Powodów, by w czasie wakacji odwiedzić ośrodek wypoczynkowy Poniwiec – Mała Czantoria jest wiele! Poznaj szczegóły nadchodzących wydarzeń.

Poniwiec – Mała Czantoria to ośrodek o niepowtarzalnym klimacie, gdzie ukoisz zmysły i naładujesz energię do życia! Przez całe wakacje zaprasza do udziału w ekscytujących wydarzeniach 866 m n.p.m.! Wśród tegorocznych propozycji znalazły się między innymi spotkania jazzowe z zespołem Tokka, pubquiz, plenerowe seanse filmowe, imprezy w rytmie muzyki klubowej, a także rodzinne pikniki. Nie można również zapomnieć o kolei linowej oraz gastronomii czynnej codziennie. Przyjedź i przekonaj się sam!

Poniwiec – Mała Czantoria znajduje się na północnym zboczu Pasma Czantorii między Małą Czantorią a Wielką Czantorią. Zaledwie 10 metrów od dolnej stacji wyciągu krzesełkowego w otoczeniu malowniczych krajobrazów Beskidu Śląskiego. Jest to idealne miejsce spotkań dla amatorów górskich wycieczek, miłośników relaksu na świeżym powietrzu, jak również w czasie zimy żądnych wrażeń snowboardzistów i narciarzy.

W ofercie gastronomicznej znaleźć można m.in. limitowaną serię piwa Browaru Zamkowego Cieszyn “Koniec Świata” przygotowaną specjalnie dla gości Poniwca! Kolej zachęca natomiast do podniebnych podróży już od godzin porannych, aż do zakończenia trwania wydarzeń. W dniach poniedziałek-środa jest jednak dostępna dla grup min. 10-osobowych (również niezorganizowanych). W godzinach 16:00-18:00, na terenie Ustronia, dostępny jest dojazd na wydarzenia poprzez Skibusy. Ośrodek dysponuje  również promocyjnymi biletami na wieżę widokową Czantorii, co może być doskonałą propozycją na rodzinne wycieczki! Od górnej stacji kolei na wieżę prowadzi przyjemny ok. 30 min. szlak. Poniwiec dysponuje również własną bazę noclegową.

TEGOROCZNY PLAN WYDARZEŃ PONIWIEC – MAŁA CZANTORIA
WSTĘP BEZPŁATNY, POCZĄTEK OD GODZ. 17:00

JAZZOWE CZWARTKI
Cykliczne spotkania z muzyką jazzową prowadzone przez zespół Tokka. Wieczory tematyczne, podczas których co tydzień pojawią się nowe aranżacje zaproponowane przez uczestników wydarzeń. Koncert o godz. 20:00.

PUBQUIZ
Potyczki na wiedzę w czwartkowe wieczory. Zbierz drużynę, odpowiadaj na pytania i zgarniaj nagrody! Doskonała propozycja dla grup znajomych oraz rodzin. Początek po koncercie, ok. godziny 21:00.

PIĄTKOWE KINO PLENEROWE
Ekranowe superprodukcje z nocną panoramą Ustronia w tle! W każdy piątek seanse filmowe ze znakomitymi filmami, m.in. American Beauty, Kurt Cobain: Życie bez cenzury, Bridget Jones, Czas na miłość. Projekcje filmów od 21:00.

IMPREZOWE SOBOTY Z MUZYKĄ KLUBOWĄ
Cosobotni cykl letnich imprez muzycznych pod kryptonimem Koniec Świata! Imprezowe szaleństwo w rytmie muzyki Deep/House/Techno. Nie zabraknie również występów młodych artystów innych nurtów.

PIKNIKI RODZINNE W KAŻDĄ NIEDZIELĘ
Czas na wspólne leżakowanie i odpoczynek po długim tygodniu dla całej rodziny. Czytanie książek dla dzieci, wycieczki z przewodnikiem, animacje dla dzieci.

NOCE SPADAJĄCYCH GWIAZD
Więcej szczegółów niebawem!

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich wydarzeń są na bieżąco publikowane na oficjalnym profilu Ośrodka w serwisie facebook: www.facebook.com/Poniwiec/

DO ZOBACZENIA NA SZCZYCIE!

Zobacz również: