Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Konkurs „Znów będzie przepięknie!”

data rozpoczęcia:
2021-04-12 00:00:00
data zakończenia:
2021-04-28 00:00:00
miejsce:
adres:
MCK "Integrator"
Konkurs „Znów będzie przepięknie!” Konkurs „Znów będzie przepięknie!”

 

Kiedy wracamy myślami do czasu sprzed pandemii koronawirusa, zaczynamy doceniać codzienność, która wcześniej nie wydawała nam się tak atrakcyjna… Po długich miesiącach izolacji, strachu i niepewności z sentymentem myślimy       o spędzaniu czasu w sposób, który kiedyś był na wyciągnięcie ręki…

Tęsknimy za spotkaniami z bliskimi, za rodzinnymi uroczystościami i spontanicznymi kontaktami towarzyskimi. Nie możemy doczekać się czasu, kiedy znowu będziemy mogli spakować plecak, by beztrosko ruszyć w podróż. Chcielibyśmy skakać pod sceną na koncercie i tańczyć na imprezie w klubie. Jesteśmy gotowi na powrót na siłownię, by spalić kilogramy zgromadzone podczas izolacji. Mamy nadzieję, że wkrótce, tak jak kiedyś, będziemy mogli odwiedzić swoją ulubioną kawiarnię i cieszyć się jej przytulnym wnętrzem. Chcemy wrócić do pracy w biurze, a nawet na lekcje do szkoły – choć nigdy, nawet nie przypuszczaliśmy, że właśnie to będzie naszym największym marzeniem…

Każdy z nas przeżywa to, co dzieje się wokół i ma jakieś plany i marzenia związane             z powrotem do codzienności i wśród nich jest oczywiście wiele tych kulturalnych.

Zachęcamy wszystkich pełnoletnich mieszkańców Gminy Skoczów do wzięcia udziału w konkursie „Znów będzie przepięknie” i za pomocą prezentacji multimedialnej pokazali nam, za czym tęsknią najbardziej, głównie od czasu nałożenia obostrzeń, czyli 11.03.2020 r. Do wygrania nagrody pieniężne w wysokości nawet 600 zł!

  • Tematyka pracy musi przynajmniej w 50% obrazować treści związane z kulturą np. tęsknotę za kinem, teatrem, koncertami.
  • Prezentacja zgłoszona do konkursu powinna być wykonana w programie PowerPoint (pakiet programu Microsoft Office) bądź w programie Impress (pakiet OpenOffice).

Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniową do pobrania na stronie internetowej MCK „Integrator”.

Zobacz również: