Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Konkurs na najpiękniejszą pisankę - ZMIANA FORMUŁY

data rozpoczęcia:
2020-03-06 00:00:00
data zakończenia:
2020-04-03 00:00:00
miejsce:
adres:
Galeryjka Wiślańskiego Centrum Kultury Pl. B. Hoffa 3
Konkurs na najpiękniejszą pisankę - ZMIANA FORMUŁY Konkurs na najpiękniejszą pisankę - ZMIANA FORMUŁY

Wiślańskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "Najpiękniejsza wielkanocna pisanka", który ze względu na obecną sytuację w kraju zmienił swoją formułę.

Wszystko odbywa się tak jak zaplanowano wcześniej, jedynie zmienia się forma nadsyłania prac i ich prezentacja. Wszystko przenosimy do sieci, tzn. prosimu o przesłanie zdjęć prac wraz ze zgłoszeniem na adres mailowy kultura@wisla.pl.
Prace zostaną zaprezentowane na stronie iternetowej i na profilu facebookowym Wiślańskiego Centrum Kultury, a nagrody zostaną przekazane w momencie ustabilizowania sytuacji związanej z epidemią.

 

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w kategoriach:

  • Przedszkola i klasy 0
  • Szkoły podstawowe – klasy I-III
  • Szkoły podstawowe – klasy IV-VI
  • Szkoły podstawowe – klasy VII-VIII
  • Szkoły średnie
  • Osoby dorosłe

 

Rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejsze wielkanocne pisanki odbędzie się 3 kwietnia 2020 r. o godzinie 17:00 w Galeryjce Wiślańskiego Centrum Kultury podczas uroczystego otwarcia wystawy świątecznej.

Pisanki konkursowe należy dostarczyć do siedziby Wiślańskiego Centrum Kultury w terminie do 1 kwietnia 2020 r. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszenia będącej integralną częścią regulaminu konkursu.

Zobacz również: