Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Konkurs fotograficzy

data rozpoczęcia:
2021-02-19 00:00:00
data zakończenia:
2021-03-01 08:30:00
miejsce:
adres:
online
Konkurs fotograficzy Konkurs fotograficzy

Na portalu społecznościowym Facebook gmina Skoczów prowadzi swój oficjalny fanpage Gmina Skoczów - Skocz do Skoczowa. Zamieszczono tam specjalny POST KONKURSOWY.

By wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić takie zdjęcie, na którym widać iluminacje z sercami ze skoczowskiego rynku lub z kładki nad rz. Wisłą w ciągu ul. Sportowej i zamieścić je jako komentarz pod POSTEM KONKURSOWYM na gminnym fanpage-u. Fotografia może przedstawiać grupę osób – np. rodzinę, może to być selfie, albo zdjęcie z najukochańszą osobą przy ozdobach w kształcie serca. Może to być równiez kolaż zdjęć.

W konkursie przewidziane są dwie główne nagrody równorzędne. Jedną z nich wybiorą użytkownicy Facebook-a – wygra zdjęcie z największą liczbą reakcji (serduszek, łapek w górę, buziek). Drugą nagrodę główną spośród reszty zdjęć wybierze jury. Jury przyzna również wyróżnienia.

Konkurs trwa do 1 marca 2021 r. do godz. 8.30.

Z uwagi na rodzaj nagrody główniej, jakim jest wywołanie formacie 50 cm na 40 cm zdjęcia nadesłanego na konkurs, zdjęcie to należy również wysłać mailowo w formie załącznika na adres: promocja@um.skoczow.pl w możliwie największej rozdzielczości. W tytule maila należy wpisać: Zdjęcie do konkursu fotograficznego #kochamSkoczów #mam cię w sercu oraz podpisać imieniem i nazwiskiem. W treści maila prosimy wpisać: „Oświadczam, że zapoznałem/łam się z regulaminem konkursu fotograficznego #kochamSkoczów” #mamciewsercu. Zdjęcie należy przesłać przed zakończeniem konkursu czyli do godz. 8.30 w poniedziałek 1 marca 2021 r.

szczegóły:https://www.skoczow.pl/aktualnosc-1147-konkurs_fotograficzy.html

 

Zobacz również: