Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Konkurs fotograficzny "Książka w podróży"

data rozpoczęcia:
2019-08-08 00:00:00
data zakończenia:
2019-09-20 00:00:00
miejsce:
adres:
Gminna Biblioteka Publiczna w Chybiu
Konkurs fotograficzny "Książka w podróży" Konkurs fotograficzny "Książka w podróży"

Zrób zdjęcie -wygraj nagrodę! Lato to czas wypraw i wyjazdów, tych dalekich, zagranicznych, tych bliższych - nad nasze morze czy w góry oraz tych najbliższych - na działkę czy do ogrodu. Wakacje to często również czas, kiedy sięgamy po książki, których wcześniej nie mieliśmy czasu przeczytać.

Biblioteka w Chybiu jest gorącym orędownikiem spędzania urlopu z książką. Dlatego też ogłoszony został konkurs fotograficzny „Książka w podróży”.

Zróbcie zdjęcie książki w ciekawej scenerii lub Was czytających i dostarczcie fotografię do Gminnej Biblioteki Publicznej w Chybiu (ul. Bielska 51, 43-520 Chybie) do 20 września 2019 r. Konkursowe fotografie przyjmujemy w postaci tradycyjnej (papierowej), o rozmiarze nie mniejszym niż 15×20 cm.

Główną nagrodą w konkursie jest 400 zł, a wszystkie nagrodzone i wyróżnione zdjęcia zostaną wydrukowane na wielkoformatowych planszach. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Biblioteki (www.biblioteka.chybie.pl), na bibliotecznej stronie FB lub w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Chybiu (ul. Bielska 51, 43-520 Chybie).

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 33 8561058 lub wysyłając e-mail na adres: biblioteka@chybie.pl Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Książka w podróży. Podróż w książce. Analogowo i cyfrowo” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Patronat honorowy nad projektem objął Wójt Gminy Chybie Janusz Żydek.

Zobacz również: