Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Koncert Wiedeński

data rozpoczęcia:
2021-09-10 17:00:00
data zakończenia:
2021-09-10 00:00:00
miejsce:
adres:
Teatr im. Adama Mickiewicza, Plac Teatralny 1
Koncert Wiedeński Koncert Wiedeński
Koncert Wiedeński - ZMIANA TERMINU

Rezerwacje i zakupione bilety zachowują ważność. Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

 

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.


Artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny polski zespół wykonujący wyłącznie muzykę Króla Walca - Johanna Straussa. Tradycją stały się już coroczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych, polskich artystów Młodego Pokolenia!


To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to muzyczne widowisko! Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch" oraz słynny "Marsz Radeckiego". Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Zapraszamy serdecznie!


Bilety 100 zł: Kasa Teatru (Cieszyn, Plac Teatralny 1)
rezerwacje tel. 33 857 75 90, grupy powyżej 10 os.- tel. 515 985 232
bilety online: bilety.teatr.cieszyn.pl, kupbilecik.pl

 

UWAGA!

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu organizowanym w budynku teatru jest okazanie obsłudze

teatru wypełnionego druku OŚWIADCZENIA COVID - 19

Druk do pobrania

Zobacz również: