Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wkrótce

RAZ DWA TRZY – Koncert Jubileuszowy „30 lat jak jeden koncert…”

data rozpoczęcia:
26.11.2021 18:00
data zakończenia:
26.11.2021 00:00
miejsce:
adres:
Teatr im. Adama Mickiewicza
RAZ DWA TRZY – Koncert Jubileuszowy „30 lat jak jeden koncert…” RAZ DWA TRZY – Koncert Jubileuszowy „30 lat jak jeden koncert…”

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu.
Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno - literacki język.
Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki A. Osieckiej i W. Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe.
To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy” - jego swoistym DNA.
Koncertami - bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą przyjaźń z Państwem i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście.

Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert!

Zapraszamy na jubileuszowy wieczór, pełen muzycznych wspomnień i refleksji.

pod patronatem
Zobacz również: