Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wkrótce

Koncert "Czas nas uczy pogody"

data rozpoczęcia:
10.12.2022 17:00
miejsce:
adres:
Teatr im. Adama Mickiewicza, Plac Teatralny 1
Koncert "Czas nas uczy pogody" Koncert "Czas nas uczy pogody"

Zapraszamy na wspaniały koncert Jacka Cygana potrafiącego z wdziękiem i humorem opowiedzieć o historii swoich piosenek, ludziach, a którymi je tworzył i czasie, w którym powstawały.

Piosenki Jacka Cygana mają wartość ponadpokoleniową, widać to w reakcjach ludzi różnych generacji na widowni, którzy przychodzą dlatego, że te piosenki stały się kawałkiem ich życia. I jeszcze raz chcą przeżyć „na żywo” kontakt z nimi, a czasem zaśpiewać razem z wokalistami. Sprzyja temu klasa i niezwykła komunikatywność występujących artystów.
 
Osią każdego koncertu jest osoba Jacka Cygana i prowadzony przez niego dialog z publicznością. Nie ma już obecnie w Polsce drugiego autora tekstów piosenek tak rozpoznawalnego, który ma w dorobku tyle znanych przebojów i jednoczenie potrafi przyciągnąć publiczność oraz wejść z nią w interakcję na scenie.
 
Takie tytuły jak „Jaka róża taki cierń”, „C’est la vie – Paryż z pocztówki”, „Black and White”, „Pokolenie”, „Dary losu” czy tytułowy „Czas nas uczy pogody” mówią same za siebie.

Do udziału w koncertach Jacek Cygan zaprosił m.in. Grzegorza SkawińskiegoOlgę SzomańskąMarcina JanuszkiewiczaWeronikę Krystek.
Artystom towarzyszy zespół muzyczny p/k Jacka Subociałło.
 

Cena biletu 140, 120, 100 i 80 zł

Zobacz również: