Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Koncert charytatywny dla Igora - " Najpiękniejszym kolorem jesieni jest nadzieja""

data rozpoczęcia:
2020-09-19 18:00:00
data zakończenia:
2020-09-19 20:00:00
miejsce:
adres:
Cieszyński Ośrodek Kultury - Dom Narodowy
Koncert charytatywny dla Igora - " Najpiękniejszym kolorem jesieni jest nadzieja"" Koncert charytatywny dla Igora - " Najpiękniejszym kolorem jesieni jest nadzieja""

Serdecznie zapraszamy na Koncert Charytatywny dla Igora pt. "Najpiękniejszym kolorem jesieni jest nadzieja"❤️ Koncert jest organizowany przez Fundację Dzieciom "Zdążyć z pomocą".

Inicjatorami i wykonawcami koncertu jest nasz zespół The Bends oraz muzycy z Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku- Białej. Wydarzenie odbędzie się 19.09. w COK - Dom Narodowy o godz. 18:00.

Wykonamy dla Państwa utwory popowe z elementami muzyki filmowej i jazzowe w formie godzinnego koncertu, którego celem jest zebranie środków na leczenie małego Igorka. Podopieczny mieszka w Cieszynie i choruje m.in. na rozszczep kręgosłupa i wodogłowie. Zebrane środki na pewno będą przydatne w jego dalszym leczeniu. Datki będą zbierane do puszek bezpośrednio przed koncertem. Aby wziąć udział w evencie należy odebrać w Domu Narodowym wejściówkę, którą będzie trzeba okazać przed wejściem, płacąc przy tym do puszki 20 zł.

Ze względów epidemiologicznych ilość miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o nieodkładanie odbioru wejściówek na ostatnią chwilę. ❤️

Zobacz również: