Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jej portret ... bo życie to teatr...

data rozpoczęcia:
2019-03-27 00:00:00
data zakończenia:
2019-05-20 00:00:00
miejsce:
adres:
Galeria "Pod Ratuszem", Rynek 4 (wejście od ulicy Pocztowej)
Jej portret ... bo życie to teatr... Jej portret ... bo życie to teatr...

Na wystawie zaprezentują swoje zdjęcia: Julia Rychlik, Ada Moycho, Tomasz Donocik, Michał Kuzyk, Mirosław Wiśniewski oraz  Jiří Barney Černohorský.
Zdjęcia wykonane zostały na podstawie stylizacji i makijaży Moniki Mol.

W czasie wernisażu będzie możliwość skorzystania z  Kącika stylistki Moniki Mol z możliwością wykonania stylizacji i zdjęcia na miejscu.

Wystawa będzie dostępna od 27 marca do 20 maja 2019r. w godzinach pracy urzędu.
Istnieje możliwość zwiedzania dla grup zorganizowanych,
po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym pod numerami 33 857 01 82, 781 727 772.

MONIKA MOL- inicjatorka stylizowanych sesji, realizatorka / przy współpracy z fotografami/ takich PROJEKTÓW, jak:

1--WEHIKUŁ CZASU--podróż w czasie, stylizacyjne przeniesienie do innej epoki, sesje vintage

2--ŻYWY MANEKIN--ożywienie witryn sklepowych żywą modelką, będąca w nieporuszeniu i pozie  manekina- nurt EKO- odejście od plastykowych lal...

3--KOBIECE PIĘKNO W RÓŻNYCH DEKADACH ŻYCIA- modelki plus 30 ,+40, +50, +60, +70- sesje w plenerze w stylizacjach min. z outlet GRANDA i z SZAFY ATELIER STYLU....- intencją było pokazanie kobiecej urody niezależnie od wieku

Właścicielka magicznej przestrzeni ATELIER STYLU MONIKI MOL, w Cieszynie, gdzie zajmuje się WIZERUNKIEM KOBIET, wykonując okazjonalne makijaże, stylizacje sylwetki i twarzy, analizy kolorystyczne w systemie 12 typów urody, również przeprowadza ślubne analizy kolorystyczne dla przyszłych Panien Młodych.
Kreuje wizerunek kobiet na potrzebę chwili, okazji, ważnego życiowego wydarzenia. Pomaga dobrać dodatki, robi przeglądy kobiecych SZAF, towarzyszy Paniom w modowych zakupach.
Artystycznie "wyżywa się" tworząc kreatywne korony z kwiatów, stylizacje do sesji a także poprzez makijaż artystyczny. Sesje baśniowe, sesje inspirowane ciekawymi postaciami- są również Jej udziałem. Jedno z ostatnich wydarzeń to stylizacja modelek do sesji we wnętrzach pięknego TEATRU w Cieszynie im. A. Mickiewicza, w ramach spotkania fotografów Cieszyńskiego Towarzystwa Fotograficznego -jako wspólny czas pozowania i fotografowania na deskach teatru.
Od roku 2011 pozuje dla studentów w Instytucie Sztuki na Uniwersytecie w Cieszynie, od ubiegłego roku również dla uczniów Niepublicznego Liceum Plastycznego, także w Cieszynie.
Miłośniczka vintage, retro stylu, eklektycznego sposobu wyrazu , kolaży....
Uwielbia koty i ogród...bo-- "KTO KOCHA OGRÓD, WCIĄŻ ŻYJE W RAJU".

Na wydarzenie zaprasza Burmistrz Strumienia oraz Monika Mol.
Zobacz również: