Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

„Halo! Halo! Mikołaju!”

data rozpoczęcia:
2018-12-08 13:00:00
data zakończenia:
2018-12-08 00:00:00
miejsce:
Wisła
adres:
Plac B. Hoffa, Amfiteatr im. Stanisława Hadyny, Park Kopczyńskiego
„Halo! Halo! Mikołaju!” „Halo! Halo! Mikołaju!”

8 grudnia 2018 r. w Wiśle odbędzie się zabawa Mikołajkowa dla całych rodzin.

O godzinie 13:00 na Placu B. Hoffa wystartuje rekreacyjny Marsz Nordic Walking – sportowa zabawa dla całych rodzin. Marsz przejdzie trasą przez Plac B. Hoffa i Park Kopczyńskiego. Serdecznie zapraszamy w strojach przebierańców - mikołaje, aniołki, renifery, elfy itp. Tutaj nie ma żadnej rywalizacji – jest dobra zabawa dla każdego!

Z kolei o godzinie 14:00 zapraszamy wszystkie dzieci do Amfiteatru im. Stanisława Hadyny, gdzie odbędzie się program interaktywny pt. „Halo! Halo! Mikołaju!” w wykonaniu Agencji Artystycznej TheArt.

Opis programu: „Wszystkie dzieci na całym świecie czekają z niecierpliwością na Świętego Mikołaja, który co roku o tej samej porze obdarowuje najgrzeczniejszych wspaniałymi prezentami. Niestety tym razem nie będzie to takie proste. Okazuje się bowiem, że Mikołaj został uwięziony przez Królową Śniegu z lodowym sercem, która chce zepsuć dzieciom najpiękniejszy dzień w roku. Śnieżynka, Bałwanek i Pajacyk spróbują z pomocą dzieci odnaleźć i uwolnić Świętego Mikołaja. Królowa Śniegu przygotowała trudne zadania do wykonania. Aby dostać prezenty i spotkać się z Mikołajem, trzeba będzie wykazać się wiedzą, umiejętnościami muzycznymi i umiejętnością współpracy w grupie. Czy im się uda? Czy Mikołaj zostanie uwolniony, a Królowa pokonana? Czy dzieci dostaną prezenty?

Będziemy się świetnie bawić i jednocześnie uczyć, ponieważ nasz program zawiera elementy dydaktyczne. Dowiemy się więcej o Świętym Mikołaju, jak również o instrumentach i orkiestrze, nauczymy się wspólnie piosenki i zimowego tańca.”

Na oba wydarzenia tego dnia wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Organizator imprez: Wiślańskie Centrum Kultury
Organizator - kontakt: 602 177 262

 

źródło:
dodał: autor
kontakt z redakcją