Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

ERO & KOSI (JWP CREW) Blackbook Cieszyn

data rozpoczęcia:
2019-10-19 20:00:00
data zakończenia:
2019-10-19 00:00:00
miejsce:
adres:
Otwarty Klub Browaru Zamkowego Cieszyn ul. Dojazdowa 2, 43-400 Cieszyn
ERO & KOSI (JWP CREW) Blackbook Cieszyn ERO & KOSI (JWP CREW) Blackbook Cieszyn

19 października w Otwartym Klubie Browaru Zamkowego w Cieszynie wystąpią ERO i KOSI, członkowie warszawskie grupy JWP. Artyści będą promować swój niespodziewany, najnowszy album BLACKBOOK, wydany 14 czerwca tego roku, którym postanowili przypomnieć, że graffiti i rap to równoprawne elementy, a styl w jakim to zrobili zasługuje na oklaski, którymi z całą pewnością fani hip hopu nagrodzą ich na koncercie w Cieszynie!

Bilety już dostępne, do nabycia on-line na platformie GOING. https://going.pl/ero-kosi-cieszyn oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. ERO KOSI - BlackBook (video) https://youtu.be/BbNJaBzVfJw BLACKBOOK w recenzji Marcina Flinta, otrzymał ocenę 8/10, co tylko dowodzi, że mamy do czynienia z jednym z najważniejszych albumów hip hopowych wydanych w tym roku, który przebić może jedynie pierwszy pełnoprawny album ERO zatytułowany “Elwis Picasso”, będący jedną z najbardziej wyczekiwanych płyt w historii polskiego rapu, którego premiera przewidziana jest na 4 października, na kilka dni przed koncertem.

Wygląda na to, że październikowy koncert ERO i KOSI w Cieszynie to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów gatunku! JWP - Bez Cenzury - Tworzymy Historię https://youtu.be/h3qXcFKnWxs Więcej informacji na oficjalnym wydarzeniu na facebooku https://www.facebook.com/events/1410014499175092/

Zobacz również: